10 кроків очищення ваших забруднених легенів

Куріння залишається головною причиною захворювань легенів. Іншими факторами, які сприяють появі респіраторних захворювань, можуть бути: забруднення повітря, специфічні хімічні речовини і пил, часті інфекції дихальних шляхів в дитинстві. З урахуванням цих факторів ризику варто пройти детоксикацію легенів з метою запобігання в майбутньому респіраторних проблем. Ось кілька способів, які природним чином очистять легені.
Детоксикація (очищення) ваших забруднених легень:
1. Відмова від куріння. Це має бути пріоритетом номер один, особливо для тих, хто курить. Давно встановлено, що нікотин і тютюновий дим може скомпрометувати легеневу роботу і підвищити ймовірність розвитку інфекції легенів і раку. Відмова від куріння може зробити вашим легким величезну послугу.
2. Виконання дихальних вправ. Дихальні вправи, особливо ті, які сприяють глибокому диханню, можуть ефективно очистити легені. Активність рятує легкі небажаних токсинів, збільшує приплив крові до життєво важливих органів. Фізична діяльність також може зміцнити здатність легень фільтрувати чистий кисень.
3. Не доводьте себе до зневоднення. Саме тому лікарі рекомендують щодня випивати по 8-10 склянок води. Зневоднення не дає організму доставляти свіжу кров і рідина в легені. Це в свою чергу не дозволяє позбутися від слизу і відбитися від бактеріальних інфекцій.
4. Пийте не тільки воду. Крім питної води існують інші види напоїв, які покращують стан легенів. Наприклад, питна вода з лимоном, імбиром або м’ятою, як відомо, очищає дихальну систему. Також відомо, що морквяний сік подщелачиваєт організм і сприяє детоксикації. Крім того, зелений чай відомий своїми сильними очисними властивостями.
5. Їжте продукти багаті антиоксидантами. Вживання їжі насиченою антиоксидантами як ананаси, виноград і клюква — це ідеальний спосіб усунення хвороботворних бактерій в легенях та зміцнення стану дихальної системи.
6. Багато в чому можуть допомогти трави. Трави часто хвалять за їх благотворний вплив на дихальну систему. Наприклад, материнка звичайна володіє природними противозастойными і антигістамінними властивостями, що полегшує доступ повітря в носові пазухи і працездатність легенів. З іншого боку м’ята успішно бореться з хвороботворними патогенами в легенях.
7. Наседайте на калій. Калій є важливим мінералом, який підтримує легкі в здоровому стані. Споживання продуктів, багатих калієм може сприяти загальній захисту від респіраторних захворювань.
8. Відмова від продуктів харчування, що сприяють утворенню слизу. Ряд продуктів харчування, як молочні продукти, м’ясо, соя і пшениця, як відомо, викликають накопичення слизу в легенях. Це пов’язано з тим, що ці продукти важче переварити. Рекомендується збільшити споживання здорової їжі, включаючи хрестоцвіті овочі, фрукти, горіхи, боби і рибу.
9. Гаряча вода для легенів. 20-хвилинний гарячий душ може допомогти організму ефективно виводить токсини. Додайте евкаліпт, щоб гаряча вода набула відхаркувальну властивість, що у свою чергу може полегшити біль у горлі, закладеність і проблеми з пазухами.
10. Відмова від використання подразників легенів. Деякі домашні продукти, такі як ароматизатори, фурнітура та меблева полірування, аерозолі і хлорні відбілювачі, як відомо, викликають подразнення легенів. Тримайтеся подалі від цих речей і вибирайте натуральні продукти очищення.
Хронічні респіраторні захворювання відносяться до числа найбільш гострих медичних проблем в усьому світі, від яких страждають всі від маленьких дітей до літніх людей. Справді, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ), астма, професійні захворювання легень і легенева гіпертензія є одними з найбільш відомих захворювань легенів, від яких страждає населення нашої планети. За даними ВООЗ більше третини мільйона чоловік щорічно вмирають від ХОЗЛ, 90% цих смертельних випадків відбувається в країнах з низьким і середнім рівнем доходу. Організація також зазначає, що в даний час у всьому світі страждають від астми 235 мільйонів людей.