10 медичних обманів просуваються за останні 100 років як наукові

Задовго до появи інтернету і навіть перш, ніж з’явилося телебачення, науковим демонам (злі люди в білих халатах) було важко винаходити шляхи повільного отруєння свого населення їжею набиту хімікатами, їм доводилося використовувати експертів, щоб обдурити громадськість гучними гаслами, публікуються друкованими ЗМІ.
Все що звучить і транслюється тисячами засобами масової інформації, в кінцевому підсумку завойовує популярність і неважливо наскільки божевільна ця брехня, після маркетингу і реклами, маси клюють на неї. Це називається когнітивний дисонанс. Від поганої науки про продукти харчування до поганої науки про медицину це все зводиться до поганого вибору і поганому здоров’ю. Давайте разом витягнемо ті скелети в шафі, які в свій час були створені ЗМІ та їх союзниками для обдурення народу.
Остерігайтеся 10 найгірших медичних обманів просуваються як наукові за останні 100 років
Брехня №1. Якщо медичне дослідження «рецензируемо», то це науково обґрунтована і є правдою. Чи знаєте ви, що 90% опублікованій медичної інформації, на яку покладаються лікарі, абсолютно брехлива? Це правда. Багато наукові «дослідження» і звіти спочатку були підготовлені компаніями і корпораціями, які планували отримати прибуток від продукту, а після цього запускалися тести науковими «закликальниками», які спотворювали або навіть опускали висновки, які не відповідали кінцевого висновку. Потім за великі гроші ці результати публікувалися в журналах як JAMA (Журнал Американської медичної асоціації). Це триває протягом століття.
Брехня №2. Якщо харчова добавка, що відпускається за рецептом або вакцина схвалені FDA або CDC, то науковці ретельно перевірили їх на «безпеку та ефективність» і ви повинні використовувати їх без всяких питань. CDC і FDA — компанії, які отримують прибуток від медичних рахунків американців. Ніколи не покладайтеся на всі затверджені цими установами «дозволу», які створили свій бізнес на страждання людей.
Брехня №3. Сигарети корисні для травлення і рекомендувалися в Америці більше 20000 лікарями. Так, вони дійсно робили це. Лікарі рекламували свої улюблені бренди і брехали американцям впродовж десятиліть після того, як наука довела, що сигаретний дим призводить до раку легень.
Брехня №4. Вакцина проти поліомієліту є чудовим винаходом, яка викорінила пандемію поліомієліту в усьому світі. Сумно відомий доктор Солк не винайшов вакцину, яка запобігає поліомієліт, а скоріше він змішав кілька штамів поліомієліту, що сприяло поширенню цього захворювання в усьому світі. Обман спрацював, оскільки статистичні дані були перекручені менінгітом, тому нібито «доведено», що ця вакцина майже знищила поліомієліт в світі! Ось як населенню промили мізки, що сьогоднішні вакцини безпечні і ефективні».
Брехня №5. Штучні підсолоджувачі не містять ніяких калорій, тому вони допоможуть вам скинути вагу. Штучний цукор в сотні разів солодше, ніж сахароза, що вводить в оману ваш організм і вам хочеться їсти цукру ще більше. Тому потрібен самоконтроль.
Брехня №6. Багато холестерину – це поганий холестерин, і тому ви повинні просити вашого лікаря про ліки для його зменшення. Невірно! І навпаки відповідно досить інформативне статті, опублікованій в «Metabolic Healing», «Наміри щодо скорочення виробництва організмом холестерину і його суміжних ліпопротеїнів, будь то за допомогою медичного втручання або дієти, можуть мати досить серйозні наслідки для здоров’я».
Брехня №7. Всі насичені жири шкідливі і призводять до серцево-судинних захворювань. Змова проти насичених жирів був повністю зруйнований.
Брехня №8. Молоко корисно для організму. Найбільш оброблені (гомогенізовані / пастеризовані) молочні продукти викликають запалення і надмірне виробництво слизу.
Брехня №9. ГМО (генетично модифіковані організми) посухостійкі, безпечні для вживання людиною, підвищують доходи у фермерів і повністю стабільні. ГМО означає, що токсичні пестициди були впроваджені гени культур, і сьогодні багато фермерів, які вирощують ГМО, повинні використовувати набагато більше пестицидів для контролю комах-шкідників і бур’янів.
Брехня №10. Хіміотерапія — це ваш найкращий шанс і можливо єдиний щоб ви вижили при раку. Хіміотерапія дає жалюгідні 2,3% успіху. Хіміотерапія руйнує імунну систему, то єдине, що допоможе вам вижити при раку.