Сигары

Протягом досить тривалого періоду часу ручні сигари є більш ніж красномовним доказом особливого статусу людини, займаного їм у суспільстві положення Плюс до того ж цей вид тютюнової продукції свідчить про наявність хорошого смаку і вміння розбиратися в якості продукції, в даний час пропонованого на внутрішньому ринку нашої країни. В виду цього, якщо ви бажаєте приємно здивувати дорогих і близьких вам людей, зробивши їм оригінальний подарунок, в такому випадку кращого варіанту, ніж ручні сигари вам просто не знайти. Звичайно, за умови, якщо винуватець торжества є поціновувачем тютюнової продукції. Ми пропонуємо купить сигары

В чому полягає головна відмінність цього виду сигар від звичайних, які виробляються машинним способом? Насамперед, це – процес їх скручування. Виходячи з своєї назви, ця тютюнова продукція виробляється спеціально навченими майстрами виключно ручним способом. В виду цього зовсім не дивно, що ці сигари коштують трохи дорожче своїх аналогів, вироблених на верстатах, нехай і навіть найсучасніших і передових. У всі часи ручна робота досвідченого майстра завжди цінувалася значно вище, ніж робота звичайного верстата.

100% натуральність використаної сировини – характерна особливість, властива ручним сигар. Люди, які займаються виготовленням і скручуванням сигар – торседоры – у своїй професійній діяльності використовують виключно натуральні листя тютюну преміум-сортів. Як результат, ручні сигари не містять в собі абсолютно ніяких штучних ароматичних добавок, тим самим дозволяючи справжнім цінителям повною мірою насолодитися всією гамою вишуканого аромату тютюну високої якості. Слід зазначити, що знайти 2 однакові сигари, виготовлені одним і тим же майстром так само легко, як і знайти 2 однакові сніжинки під час снігопаду. Справа в тому, що кожна окремо взята сигара, виготовлені ручним способом, таїть у собі особливу неповторний настрій і аромат – нехай і виглядають при цьому зовні однаково. У процесі куріння ви гарантовано будете відчувати зовсім різні почуття та емоції.