14 трав для лікування захворювань щитовидної залози

Подумайте про вашу щитовидній залозі як про двигуні автомобіля. Ця крихітна бабочкообразная залоза, розташована поблизу Адамове яблуко виробляє гормони, які необхідні для оптимальної роботи. Ця щитовидна залоза впливає на всі системи, але відіграє вирішальну роль у забезпеченні роботи серця, мозку, нирок і печінки. Зовнішні фактори, такі як хвороба або травма може призвести до того, що щитовидна залоза не може виробляти достатню кількість гормонів (гіпотиреоз) або надмірно генерувати гормони (гіпертиреоз). Будь-який із станів може зробити людину більш сприйнятливим до різних захворювань.
У той час як більшість людей звертається до виписуються ліків за рецептом для лікування щитовидної залози, однак існують природні альтернативи. Трави, наприклад, є фантастичним і дешевим способом полегшити ці симптоми. Нижче перераховані 14 рекомендованих трав підтримують роботу щитовидної залози.
1. Сибірський женьшень (при гіпотиреозі). Він також відомий як елеутерокок колючий. Сибірський женьшень володіє надзвичайно потужним стимулюючим дією, що надає залозі енергію для її роботи. Зазвичай рекомендується споживання женьшеню близько 200 мг на день, розділити на дві дози, першу на сніданок, а другу перед обідом.
2. Бакопа Моньє (при гіпотиреозі). Є дані, що свідчать про те, що ця трава може полегшити симптоми при гіпотиреозі. Одне дослідження навіть прийшов до висновку, що регулярне споживання бакопи може зменшити симптоми гіпотиреозу на 41%. Самим ідеальним приводом для прийняття цієї трави є те, що вона зазвичай не викликає яких-небудь негативних побічних ефектів.
3. Ашвагандха (при гіпотиреозі). Ця трава улюблена усіма, хто знайомий з аюрведичній медициною. Ашвагандха відома своїми потужними антиоксидантними властивостями, вважається, що вона безпосередньо впливає на щитовидну залозу. Стало відомо, що трава покращує роботу щитовидної залози і навіть допомагає організму впоратися з вільними радикалами.
4. Ехінацея (при гіпертиреозі). Ця рослина більше відоме своїм загальним впливом на роботу імунної системи. Однак ехінацея також може допомогти при гіпертиреозі. Корінь трави використовується для лікування різних аутоімунних захворювань.
5. Живучка (при гіпертиреозі). Живучка — це відмінний вибір для тих, у кого більш м’які форми гіперфункції щитовидної залози. Дослідження показало, що добавки з живучки краще допомагають щитовидній залозі, ніж выписываемое ліки як метимазол.
6. Меліса лікарська (при гіпертиреозі). Це рослина нормалізує діяльність щитовидної залози, що робить його ідеальним продуктом для тих, у кого гіпертиреоз. Меліса лікарська також зміцнює загальний імунітет, одночасно сприяючи природної детоксикації.
7. Фукус пухирчастий (підтримка). Назва звучить смішно, але перша частина вже дає вказівку на його використання. Водорості є відмінним джерелом йоду, який є необхідним «паливом» щитовидної залози. Також було доведено, що фукус пузирчастий зменшує розмір зоба, який зазвичай пов’язаний з проблемами щитовидної залози. Експерти велнес-терапії пропонують використовувати фукус пузирчастий як превентивний захід, а не як метод лікування. Відомо, що водорості стимулюють вироблення гормонів щитовидної залози.
8. Чорний горіх (підтримка). Поряд з морепродуктів, чорний горіх є відмінним джерелом йоду. Пам’ятайте, що йод необхідний для належної роботи щитовидної залози. Нестача йоду асоціюється з різноманітними хворобами, включаючи депресію хронічну втому і дисбактеріоз.
9. Імбир (підтримка). Свіжий імбир насичений необхідними поживними речовинами як цинк, калій і магній, які зміцнюють стан щитовидної залози. Сполуки, присутні в імбирі також зменшують запалення в організмі. Кращий спосіб вживання імбиру — це чай.
10. Кропива дводомна (підтримка). Трава може допомогти зменшити дефіцит йоду. Кропива може використовуватися при будь-якому відхиленні роботи щитовидної залози, оскільки вона здатна збалансувати виробництво гормонів. Для досягнення найкращих результатів щодня випивайте близько двох-трьох чашок.
11. Масло ослинника (підтримка). Хоча це не трава, олія є хорошою підмогою для щитовидної залози. Ослинник (примула вечірня) збагачений амінокислотами, які зменшують запалення в організмі і можуть запобігти інші проблеми, такі як втрата волосся, суха шкіра і надмірна менструальна кровотеча.
12. Лляне насіння (підтримка). Лляні насіння є відмінними джерелами жирних кислот Омега-3, які покращують стан серцево-судинної системи і щитовидної залози. Кілька досліджень документально зафіксували зв’язок між споживанням лляного насіння і здорової роботою щитовидної залози. Рекомендована доза — одна чайна ложка лляного масла або одна столова ложка лляного насіння кожен день.
13. Лакриця (підтримка). У той час як багато людей не люблять її смак, лакриця (солодка) допомагає підвищити рівень енергії в організмі і підтримує спільну роботу щитовидної залози. Також була вивчена певна кислота, що міститься в лакрице, яка ефективна проти розвитку раку щитовидної залози та інших проблем, пов’язаних з ендокринною системою.
14. Йод (підтримка). Щитовидній залозі для правильної роботи потрібен йод. Це живильна речовина може бути отримана різними способами, але кращий спосіб отримання йоду — їжа. Їжте продукти, багаті йодом, такі як яйця, рибу, водорості й картопля.
Пам’ятайте, що немає чарівної таблетки від будь-якої хвороби, але належні добавки, поряд з правильною дієтою та фізичними вправами, можуть гарантувати, що ваша щитовидна залоза буде працювати найкращим чином.