Яндекс.Метрика
500  советов
Uncategorized

Тимбилдинг

Один за всіх і всі за одного! Саме ця цитата найкращим чином описує головну задачу team building або командоутворення. Делальніше на http://perepoloh.ua/organizacija-timbildinga-v-bulgaria/

Може виникнути ряд логічних запитань — тимбілдинг — що це таке і з чим його їдять, для чого він був придуманий і як його організувати?

Припустимо, існує бізнес, де кожен день люди виконують свої обов’язки, відповідні їх посад, існуючи поряд з іншими людьми, простіше кажучи — колегами. Безумовно, вони постійно контактують у робочих питаннях, іноді переходячи до більш особистому спілкуванню, зважаючи на загальних інтересів або особливостей вирішення робочих питань. Здавалося б, все просто, але в той же час зовсім нецікаво. Колектив сумує, ефективність роботи зростає, приємного мало.

І ось виникає він — командообразующий тренінг. Ні, це не джин з пляшки, і не помах чарівної палички, це набагато краще! В результаті пройденого спільно пригоди, випробування, розкриваються непередбачувані боку співробітників з якими постійно знаходишся пліч-о-пліч.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *