Диваны для кафе

Дивани для барів і ресторанів OTTO STELLE (Отто СТтэлле) — це знак високої якості і гарного смаку. Ми розробляємо меблі в суворій відповідності з задумом дизайнера, враховуючи загальну концепцію інтер’єру ресторану.

Для кафе і барів ми зробимо дивани за індивідуальним замовленням будь-якої форми і будь-якого стилю. Граціозність класики або легкість модерну, вишуканість бароко або яскравість хай-тека — вибір за вами. У нас диваны для кафе.

Прямі, кутові, круглі дивани для кафе навколо колони і самі незвичайні рішення (навіть у дусі Сальвадора Далі) — з OTTO STELLE можливо все!

Купити дивани для кафе, барів і ресторанів у нас: в чому суть переваги
На кожному етапі виробництва ми думаємо про клієнта.
Прийнявши замовлення на нову модель, ще нами не розроблену, ми завжди пропонуємо виготовити пілотний зразок. На цій стадії можна переконатися в якості майбутньої партії диванів для ресторанів і навіть внести коригування.

За затвердженим зразком виготовляємо партію, якісно і точно в строк.

Ми дбаємо про акуратну установку готових меблів на об’єкті і вважаємо за краще самостійно робити це. Отримавши замовлення, ми конструюємо меблі для ресторанів з урахуванням планування закладу. Так, щоб диван без проблем входив в дверні отвори, і його було зручно переміщати.

Зробимо швидко і якісно. Швидко, тому що дивани для кафе роблять фахівці з більш ніж 20-річним досвідом роботи. Якісно, тому що ми використовуємо матеріали та обладнання провідних європейських виробників.
Ресторан за місяць зовсім не ілюзія. Це можливо з OTTO STELLE.

Перш ніж купити дивани для кафе або ресторану, обов’язково подивіться в портфоліо, як наші моделі виглядають в інтер’єрах. Стильно і зі смаком, згодні?