Компания «ПТА»

Компанія «ПТА» — філія компанії «Професійні й торговельні автомати», що є офіційним представником професійного та торгового обладнання марки SAECO (Італія). Детальніше на http://www.ptavend.ru/.

Італійський виробник SAECO вже давно зарекомендував себе як компанія, що випускає ексклюзивні сучасні моделі вендінгових автоматів для приготування всіх видів кави та кавових напоїв. Кофемашина SAECO має великий попит не тільки за кордоном, але і в нашій країні, так як філії компанії, що представляють продукцію SAECO, розкидані по декількох містах Росії і приймають поставки кавового обладнання від італійського виробника, успішно поширюючи його на російському ринку.

Запатентована більше 30 років тому кавова машина, яка працює в автоматичному режимі, стала улюбленицею багатьох сімей, які віддають перевагу ранковий напій, що бадьорить кав’ярень, ресторанів, барів та інших закладів, в яких відвідувачам пропонують побалувати себе чашкою ароматного напою. Автоматичні кофемашини SAECO буквально за секунди здатні приготувати еспресо, американо, капучіно, моккачино та інші види кави, що неймовірно економить не тільки час, але і витрата необхідних складових.