Хостинг

UH.ua — це кращий хостинг партнер, якого ви тільки зможете знайти серед українських провайдерів. Більше 10 років на ринку IT-послуг дозволили нам накопичити досвід, завдяки якому хостинг сайтів в Україні забезпечується максимально якісному рівні, гідному тільки позитивних відгуків. Наша компанія пропонує хостинг в дата центрах, розміщених в UA-IX зоні. Це гарантує стабільний доступ до вашого сайту з будь-якого комп’ютера в Україні. Плюс до цього, високошвидкісні лінії підключення до зарубіжних точок обміну трафіку забезпечують миттєву завантаження сторінок сайту та з-за кордону. У нас ух какой хостинг.

Хостинг сайтів від компанії «Український хостинг» | UH.ua надається як Unix, так і на Windows платформах. Крім цього, ви можете орендувати виділений віртуальний сервер VPS для розміщення сайтів або вирішення інших веб хостинг завдань. А якщо цього мало, то взяти в оренду і фізичний сервер. Замовити хостинг можна відразу з реєстрацією домену в будь доменних зон.

Купити хостинг на нашому сайті дуже просто — зробіть вибір підходящого для ваших завдань пакету послуг. Оформіть заявку і сплатіть за послуги за допомогою онлайн платежу або шляхом банківського переказу. Протягом декількох хвилин ви отримаєте необхідний доступ до сервера для того, щоб виконати хостинг сайту. Користуючись послугами компанії UH.ua Ви завжди будете впевнені в тому, що збереження ваших даних буде виконуватися за рахунок надійного обладнання та створення регулярних резервних копій.