Тренди осінь 2017

Кардиган, як і многая інша сучасна одяг, виходець з костюма простолюдинів. У середині XIX століття в’язана вовняна кофта без коміра, з V-подібним вирізом стала застосовуватися в обмундируванні британських військ, трохи пізніше практичні та естетичні властивості кардігана оцінили студенти та викладачі навчальних закладів.
У світ великої моди кардиган ввела Шанель, вміла безпомилково обчислювати серед речей ті з них, які стануть незамінними в стрімко мінливому світі. І вона, звичайно ж, вгадала! Сьогодні кардигани носять і школярі, і модниці, і домогосподарки, і дами зрілих років.
Які моделі кардиганів та в’язаних кофт будуть актуальні наближення осені та взимку?
Докладніше: Модні кардигани та светри осінь-зима 2017-2018: актуальні…
Оксамит осінь-зима 2017-2018: модні фасони оксамитової одягу і поєднання з нею

Оксамит осінь-зима 2017-2018: модні фасони оксамитової одягу і поєднання з нею
Всупереч прогнозам деяких популярних fashion-блогерів, оксамит, так несподівано і всебічно повернувся в моду, зовсім не перестане бути актуальним восени і взимку. Так, у весняно-літніх колекціях 2017 і Street style Тижнів моди чотирьох столиць, проведених з кінця лютого цього року, оксамит не був представлений широко, проте це абсолютно закономірно, адже оксамит, вельвет і інші тканини з подібними властивостями характерні для осінньо-зимового сезону, що й підтвердилося на показах колекцій fall 2017.
Який одяг з оксамиту буде актуальна найближчим часом і з чим поєднувати модні оксамитові речі?