Металлические двери

При проектуванні своїх дверей ми прагнули надати замовникам саме надійного захисника. Тому будь-які двері від нашої компанії має високі охоронні властивості. Ми не комплектуємо двері завідомо поганими замками і фурнітурою — в кожному ціновому сегменті ми пропонуємо кращу комплектацію. У нас металлические двери.
Запитаєте: «З чого ви взяли, що вона краща?»

Маємо вагомі підстави так вважати: сервісна служба по обслуговуванню замків в Нижньому Новгороді щодня більше десяти років доповнює нашу статистику. Завдяки їм ми знаємо і можемо проаналізувати, які замки частіше ламаються, які трапляються розкритими шахраями, якими зручно чи не дуже користуватися покупцям. В результаті металеві двері від нашої компанії не має вразливостей, не має «дитячих» хвороб і повністю відповідає сучасним вимогам безпеки і зручності. У нас немає готових дверей — у кожній конкретній ситуації ми виготовляємо індивідуальний продукт, в необхідних розмірах під конкретний отвір, з обробкою і замками, що підходять саме для вас. Саме тому наші двері випускається під замовлення — тільки індивідуальний підхід здатний забезпечити хороший результат.

При замовленні двері ви вибираєте металоконструкцію, внутрішню і зовнішню обробку, замки, що підходять під ваші вимоги та бюджет. І тільки після цього замовлення йде у виробництво.

Двері від компанії «Дверний доктор» — це підсумок багаторічної роботи фахівців, міцні і якісні матеріали, точна і грамотна установка і індивідуальний підхід. Багато наші співробітники працюють в цій області більш ніж 10 — 15 років.