Адвокат в москве по уголовным делам

Допомога адвоката у кримінальних справах і криміналу з великим досвідом успішного захисту інтересів клієнта. Наші працівники — члени Московської міської колегії адвокатів (МГКА). Вони досконально знають російське законодавство і мають багату практику ведення справ даної категорії. Завдяки цьому на їх рахунку безліч виграних справ.
Повну конфіденційність. Відомості, які отримує наш кримінальний адвокат від клієнта, включаючи сам факт звернення в колегію, не підлягають розголошенню як в період співробітництва, так і по його завершенню.
Кваліфіковану правову допомогу в будь-яку хвилину. Наш кримінальний адвокат в Москві і Московській області готовий надати свої послуги і відповісти на будь-яке у вас питання в будь-який час дня і ночі незалежно від дня тижня.
У відповідності з чинним законодавством наша колегія застрахувала свою відповідальність перед клієнтами на 5 млн рублів. При невдалому результаті справи страхова компанія відшкодує всі збитки в межах вказаної страхової суми.
У нас кращій адвокат в москве по уголовным делам.

ФЗ » про адвокатську діяльність і адвокатуру в Російській Федерації від 31 травня 2002 року N 63-ФЗ (Ст. 19. Страхування ризику відповідальності адвоката): Адвокат здійснює у відповідності з федеральним законом страхування ризику своєї професійної майнової відповідальності за порушення умов укладеного з довірителем угоди про надання юридичної допомоги.

Наша компанія єдина здійснює страхування відповідальності адвокатів! Ми — перше адвокатське освіту, що гарантує повернення коштів у разі винесення вироку не на користь нашого довірителя.

ПЕРЕВІРЕНИЙ АДВОКАТ — ШАНС НА УСПІШНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ВАШОЇ СПРАВИ?
Якщо вас звинувачують у скоєнні злочинів або ви стали жертвою злочинних посягань, доцільно звернутися за допомогою до фахівця. Сьогодні досить багато компаній надають послуги адвоката по кримінальних справах, проте необхідно пам’ятати, що далеко не всі з них можуть запропонувати високу якість юридичних послуг.

Вибравши кілька організацій, варто дізнатися про цілі, методи діяльності компанії, її професійні можливості та ділової репутації, а не піддаватися на гучні рекламні гасла. Як правило, не завжди можна довіряти заявам на кшталт: «Наші адвокати по кримінальних справах і криміналу найкращі!». При виборі фахівця зверніть увагу на компанії, які мають позитивну репутацію і існують не перший рік. Одна з них — наша колегія.