Аренда опалубки перекрытий

Опалубка перекриттів — це каркас, що складається з вертикальних опор, що з’єднуються між собою за допомогою поздовжнього бруса. Також в конструкцію включені поперечні балки (наприклад, балка ВДК), закріплених під прямим кутом відносно каркасу. В якості основи можуть використовуватися телескопічні або об’ємні стійки. Наявність поперечних балок дозволяє настилати фанеру для створення дна опалубки.

Для вирішення архітектурних завдань в монолітному будівництві можливі як оренда, так і купівля опалубки. Для оптимального вибору треба ознайомитися з перевагами обох варіантів. У нас найкраща аренда опалубки перекрытий.

Переваги
Оренда опалубки перекриттів буде оптимальним рішенням у випадках, коли будівельна фірма зводить монолітні об’єкти час від часу, або при використанні приватними особами в індивідуальному будівництві. Можна визначити наступні переваги:

Економія фінансів: знижуються загальні витрати на зведення об’єкта;
Відсутність витрат на транспортування і зберігання обладнання;
Орендодавець піклується про збереження та справність устаткування, здійснюючи необхідний ремонт і обслуговування;
Консультативна допомога наших співробітників.
опалубка перекриттів спбопалубка перекриттів
Ціни на оренду опалубки перекриттів
На ринку Санкт-Петербурга ціна на оренду опалубки перекриттів різниться і залежить від сезонності та рівня попиту в цілому. На вартість оренди впливає кілька факторів таких як:

Кількісний склад обладнання: кількість і параметри елементів, необхідних в оренду;
Якісний склад: оренду обладнання якого виробника Ви плануєте використовувати;
Час оренди: вигідні умови при довгостроковій оренді.
Вартість оренди
На телескопічних стійках
Стойка телескопічна від 4,5 р\добу за шт
Унівилка від 1 р\добу за шт
Тринога від 1,3 р\добу за шт
Балка ВДК від 1,3 р\добу за шт
Фанера ламінована 150 руб за м2 в міс
На об’ємних стійках уточнюйте
Продаж опалубки перекриттів
Широкі можливості каркасно-монолітного будівництва при зведенні об’єктів промислового і цивільного призначення впливають на стійко зростаючий інтерес до проектів саме такого типу, що впливає на потребу використання опалубки перекриттів.

Опалубка перекриттів
На телескопічних стійках
Стойка телескопічна від 800 р
Унівилка від 80 р
Тринога від 220 р
Балка ВДК від 250 р
Фанера ламінована від 45 000 р
На об’ємних стійках уточнюйте
Продаж опалубки є одним з видів діяльності фірми «Кронос», а ціна в нашій фірмі вельми і вельми приваблива. Купівля обладнання у власність стане оптимальним варіантом для Вас при регулярному зведенні об’єктів монолітного будівництва для його окупності. Якщо Ви зацікавлені саме в покупці даного будівельного обладнання, звертайтеся до нас, ми із задоволенням допоможемо розрахувати і підібрати необхідну комплектацію обладнання, проконсультуємо у разі труднощів при вирішенні поставлених завдань, а також запропонуємо вигідні умови для співпраці. Ми цінуємо наших партнерів і бережемо їх час, тому дбаємо про максимально широкому асортименті пропонованої продукції.