Аренда плазменного телевизора

Оренда плазмових панелей — гідне оформлення для Вашого заходу.
Чим обумовлена важливість оренди?
Проведення офіційного заходу в наші дні практично неможливо без спеціально обладнаній плазми, яка виступає стендом для ротації реклами, тематичних презентацій чи іншого відео та аудіо контенту. З цієї причини наша компанія пропонує можливість короткострокової оренди плазмових телевізорів, виходячи з персональних переваг замовника. У нас аренда плазменного телевизора.

Чим примітні наші рішення?
Віддаючи наші послуги конкурентним, клієнт гарантовано отримує широкий асортимент рішень, що відрізняються один від одного не тільки дизайном, але і діагоналлю. Таким чином, наші плазмові панелі доступні в наступних варіантах:

32 дюйма
40 дюймів
50 дюймів
60 дюймів і навіть 80 дюймів, чого сповна вистачає для покриття будь-яких потреб замовника опції.
Більш того, оренда плазмових панелей можлива з подальшою установкою і обслуговуванням на протязі усього заходу. Цей факт дозволить замовнику забути про складнощі самостійного налаштування, насолоджуючись чудовим кінцевим результатом. Що стосується якості картинки, наша апаратура здатна похвалитися можливістю відтворення 4K відео, що в поєднанні з точною передачею кольору приверне увагу всіх гостей заходу.

Нарешті, слід зазначити, що крім самостійно вивезення обладнання, діє послуга доставки РК телевізорів. Наші співробітники здатні оперативно доставити техніку по території всієї Москви, а також прилеглих областей.

Додати заходи, Технічний спеціаліст, доставка монтаж демонтаж. і придумати фішку набір комплект телек підставка звук.