Атомайзеры для электронных сигарет

У каталозі представлені різноманітні моделі атомайзеры для электронных сигарет.

Для того, щоб зробити правильний вибір вам необхідно звернути увагу на такі ключові характеристики:

Обсяг бака: варіюється в межах від 1,3 мл до 5 мл Чим більше бак, тим більше часу ви зможете палити без дозаправки, але при цьому варто враховувати, що при більшому об’ємі прямопропорційно збільшуються і розміри клиромайзера.
Розташування спіралі: буває верхнє і нижнє розташування спіралі. При нижньому розташуванні випарника ви можете курити, насолоджуючись усіма смаковими якостями до останньої краплі, при верхньому розташуванні ви зможете палити навіть лежачи, але атомайзер бажано дозаправляти, коли рівень рідини опускається на мінімальний, щоб зберегти ідеальну передачу смаку.
Кількість спіралей: у продажу односпиральные і двоспіральні атомайзери. Чим більше спіралей, тим більше пари і відповідно швидше витрата рідин.
Обсяг, матеріал і конструкція: тут виключно зручність і энергономичность , а що до душі вам визначте самі.
Вище наведені найбільш поширені характеристики, які визначають ваш вибір, за більш детальною інформацією ви завжди можете звернутися до компетентних менеджерів інтернет-магазину papirosa.cc.

Атомайзер для електронної сигарети
Атомайзер — це особливий нагрівальний елемент зі спіраллю всередині, а іноді навіть двома. Їх розташування може бути нижнім або верхнім і від цього варіюється можливість використання. Під’єднуючись до акумулятора, за допомогою напруги і подальшого нагрівання відбувається випаровування рідини з просоченого нею спеціального матеріалу – шматочка ватоподобного волокна.