Автокрісла.com

Різноманіття дитячих колясок в «Автокрісла.com»

Стаючи батьками, для всіх нас вибір дитячої коляски стає одним з найбільш важливих. Це, як-не-як, перший транспорт малюка, який повинен бути максимально зручний і безпечний. Детальніше на https://avtokrisla.com/c7-kolyaski.html.

Благо сучасні виробники пропонують широкий вибір дитячих колясок, призначених для дитини певного віку. Деякі модні моделі так і зовсім можуть бути універсальними і здатні прослужити не один рік. Вам залишається визначитися з типом, дизайном, потребою в додаткових функціях і сумою для покупки. Не важливо, де ви знаходитесь — замовити товар можна в Києві, Тернополі, Дніпропетровську, Луганську та інших містах України.

Для двійнят
Перш за все потрібно відштовхуватись від кількості дітей. Якщо на підході двійня, то явно одномісна віз не підійде. За типом виконання коляски для двійнят можуть бути трьох видів — «паровозик», «бік об бік» і трансформер. Моделі першої категорії виконані з такого типу, коли малюки сидять один за одним (в одному напрямку або обличчям один до одного). Якщо в одному напрямі, то вони можуть сидіти до батьків як особою, так і спиною. Особливість «односпрямованих паровозиків» — заднє крісло розташоване трохи вище переднього. Різновид моделей, коли малюки сидять обличчям одне до одного, називається «лімузин».

Вози для двійні «пліч-о-пліч» передбачають розташування крісел в ряд. Тобто дітки знаходяться з боків. Як і у випадку з «паровозиком», малюки сидять до батьків або особою (люлька), або спиною (прогулянковий вид).

Трансформери дозволяють по-різному розміщувати крісла. Трансформовані вози можуть бути і «паровозиками», і «пліч о пліч». Можна змінювати люльки на прогулянкові сидіння, а також самому вибирати, в якому напрямку будуть сидіти двійнята. Комбінації розташування сидінь численні, і це головна перевага трансформованих моделей.