Автошкола в центре

Ми існуємо з 2013 року Ми надаємо навчання водіїв категорії А і В
в рамках навчального плану відповідно до державної освітньої програми професійної підготовки водіїв
Ми надаємо додаткові заняття і спеціалізовані уроки з водіння
Наша автошкола відноситься до МО ГИБДД ТН РЕР № 3 за адресою Москва вул. 2-я Ізмайловського Звіринця д. 2а

Історія створення автошколи

Наша команда утворилася в 2012р. на той момент всі твердили про кінець світу і по всій видимості багато автошколи в Москві, відчувають наближення загальний «армагидец», не дуже чесно надходили зі своїми учнями, що в кінцевому підсумку і призвело до реформи у сфері освіти 2014р., після чого закрилися всі «сірі» і недоброчесні організації у цій сфері. У нас Автошкола в центре.
Зваживши увесь досвід минулих років і змін законодавства, переваги сучасного учня,- Ми вирішили зробити автошколи в Москві з фіксованими цінами в договорі, без прихованих платежів, дружньою атмосферою, індивідуальною роботою з кожним клієнтом, моніторингом якості проходження водіння.
За основу нашої концепції взяли принцип – доводити наших учнів до результату в максимально комфортному й дружньому процесі.
У 2013 році ми отримали ліцензію 77Л01 №0001599 і кожен рік проходимо необхідну акредитацію ГИБДД. У нашому автопарку виключно автомобілі закордонного виробництва, нові та комфортабельні.
Кожен наш учень сам обирає зручний час для практичних занять з водіння, що дуже актуально в складному ритмі Мегаполісу.
Так склалося що за 5 років роботи автошколи за статистикою 70% наших клієнтів це прекрасні дівчата, що нам дуже імпонує. Саме тому ми посилили контроль якості роботи інструкторів з учнями, ввели контрольні заняття та телефон гарячої лінії — підтримки клієнтів.
За весь час роботи ми відкрили три класи, кожен з них в 3мінути ходьби від метро, 4124 наших учні отримали права.
Ми перша молодіжна автошкола проводить свята і заходи для учнів.
Ми створюємо спільноту людей, здатних допомогти один одному у сфері своєї діяльності і можливості.
Приходячи до нас, ви отримаєте індивідуальний графік водіння, увагу і вирішення всіх ваших питань, допомогу в ГИБДД і максимальну розстрочку платежів.