Бит и Байт

Біт і Байт — інтернет-магазин меблів для дому та офісу, товарів для дому і дачі, дитячих товарів та іграшок

Наша компанія з 2001 року успішно працює на комп’ютерному ринку. За цей час наша репутація неодноразово підтверджувалася високим рівнем якості продукції, що продається, кваліфікацією менеджерів-консультантів і працівників сервісного центру. Детальніше на https://www.bandb.ru/catalog/pismennye-stoly/

Ми пропонуємо широкий вибір комп’ютерів, комплектуючих та периферійного обладнання для всіх груп споживачів: офісні та домашні моделі, комп’ютери для початківців і для фахівців, надійні сервери і комп’ютери для найвимогливіших геймерів. Також ми пропонуємо для ділових людей великий вибір ноутбуків і КПК: від мінімальних варіантів до найбільш «просунутих», по конфігурації часом випереджальних настільні варіанти.

Наші менеджери грамотно проконсультують вас при купівлі, наші фахівці якісно скомплектують і протестують обрану вами конфігурацію, а при необхідності виїдуть до вас і підключать, налаштують куплений комп’ютер на місці. Також ви можете розраховувати на нашу підтримку при реалізації різних мережевих рішень — від організації локальних мереж різного масштабу, до підключення до інтернету.

Все що вам потрібно для вашого комп’ютера, ви зможете знайти у нас: сучасні моделі процесорів і материнських плат, відеокарти та монітори на всі випадки життя, акустика для найвимогливіших меломанів, мишки і клавіатури різного дизайну. Відомі імена переконають вас у високій якості товару: Intel, Asus, Gigabyte, Hewlett Packard, Epson, Samsung, LG, Sony, Toshiba і багато-багато інших.

Ми продаємо хороші комп’ютери за хорошими цінами для хороших людей!

Завітайте в наші магазини, і вас приємно здивують низькі ціни, високий рівень сервісу і широкий асортимент товару.