Блюда на вулканических камнях

М’ясо є невід’ємним продуктом у раціоні практично кожної людини. Технологій її приготування існує безліч, однак не кожну з них можна назвати простим і одночасно корисною для здоров’я. Своєрідною інновацією в сфері приготування м’яса та інших страв виступають вулканічні камені, які дозволяють не тільки швидко приготувати смачне і корисне блюдо, але і зробити цей процес цікавим і захоплюючим. Технологія приготування м’яса на каменях відома ще з часів вікінгів, але тільки в недавній час вона здобула популярність серед рестораторів, кухарів і навіть простих господинь. У нас блюда на вулканических камнях.

Як готувати м’ясо на вулканічних каменях?
Дана технологія є одночасно легкою в застосуванні і виключно корисною для здоров’я. Її можна використовувати як в промислових, так і в домашніх умовах. Суть її полягає в тому, що вулканічний камінь поміщається в електричну піч, де нагрівається до 400 градусів. Після чого камінь виймається з духовки, кладеться на дерев’яний піднос і посипається крупною сіллю. Потім на його поверхню викладається м’ясо і обсмажується з двох сторін до потрібної кондиції. Нагріте таким способом камінь за властивостями нітрохи не поступається справжньому грилю, а придатна для смаження температура зберігається ще протягом 20-45 хвилин.

Таким способом можна готувати не тільки м’ясо, але і рибу, фрукти, овочі, ягоди і будь-які гарніри. Особливо привабливою ця технологія бачиться рестораторам, які з її допомогою можуть запропонувати відвідувачам приготувати обід або вечерю самостійно, замість того щоб нудьгувати в очікуванні страви.