Букмекерский софт

Беттінг користується популярністю вже тисячі років. Спорт, кіно, політика, особисте життя зірок — зараз робити ставки можна на що завгодно. Це підігріває інтерес азартних людей, адже одна ставка може змінити все життя. Тому однойменний бізнес приваблює багатьох бізнесменів. У нас найкращій букмекерский софт.

Якщо ви хочете заснувати свій беттінг-проект, в першу чергу потрібно звернути увагу на дві речі: законне оформлення і софт букмекерських контор. Про другому пункті можна сказати, що це основа бізнесу: яким буде, такий у підсумку вийде і контора.

Кращий на ринку софт пропонує Bett-Market. У компанії ви можете придбати програмне забезпечення для букмекерської контори онлайн, взяти його в оренду, замовити розробку унікального софту. В асортименті Bett-Market представлені лише імениті провайдери. Яким має бути софт букмекерських контор?
Надійним і безпечним. Будь софт, який пов’язаний із фінансовими операціями, зобов’язаний бути захищеним на багатьох рівнях.
Легальним. Ви знаєте, які суворі закони індустрії гемблінгу. Розробка ЗА букмекерської контори — послуга, яку зараз пропонують багато підприємств. Тому перед покупкою ознайомтесь з усіма доступними документами.
Система повинна підтримувати роботу в режимі Real Time. Це означає, що для оновлення інформації на сторінці (що важливо при ставках на спорт, наприклад) не потрібно перезавантажувати сайт.
Вся начинка програм, зовнішня і внутрішня, повинна працювати ідеально і без збоїв. Нічого не повинна провисати, зупинятися або працювати некоректно.
З зручною CMS, аналітикою, статистикою — не тільки гравцеві має бути комфортно, але і оператору. Робота повинна бути легкою і приємною.
Мати професійну технічну підтримку для відповідей на запитання.