Cервисный центр по ремонту техники в Украине

Якщо у вашому телефоні пошкоджений екран або розбитий корпус, не працює динамік або мікрофон, «зависають» додатка або будь-яка інша несправність, яка заважає нормальній працездатності мобільного пристрою, звертайтеся в сервісний центр по ремонту електроніки «Смартмобис» в Кривому Розі. Детальніше на https://smartmobis.net.ua/catalog/servisnyj-tsentr/.

Маючи в своєму арсеналі штат кваліфікованих майстрів, професійне технічне обладнання і великий складський запас комплектуючих до гаджетам практично всіх брендів, ми виконуємо ремонт техніки швидко та якісно.

Відновлюємо гаджети після падіння, попадання всередину води, ударів, а також установки неякісного програмного забезпечення. Міняємо вийшли з ладу деталі на нові, надаючи гарантію, як на саму деталь, так і на виконану роботу.

Центр сервісного обслуговування смартфонів, ноутбуків, планшетів в Кривому Розі
Пропонуємо професійні послуги з ремонту:

мобільних телефонів;
планшетів і ноутбуків;
цифрової техніки;
комп’ютер;
TV-приставок.
Ось вже більше 5 років наш сервісний центр надає послуги в сфері ремонту телефонів, планшетів та інших гаджетів різних брендів і моделей. Виконуємо якісний і післягарантійний ремонт стільникових смартфонів в Кривому Розі в максимально короткі терміни, від 1 години до 2-3 днів (в залежності від поломки і складності).

Прошиваємо смартфони і планшети, встановлюємо Віндовс і оригінальні запасні частини, що зберігаються на власному складі, виконуємо діагностику цифрової техніки. Надаємо преміальну якість послуг за лояльними цінами (від 50 грн за діагностику).

При необхідності покупки запчастин для заміни майстра Сервісного центру «Смартмобіс» нададуть якісні деталі зі складу або ж запропонують альтернативу оригінальним деталей. Також, за бажанням клієнта, ми можемо встановити комплектуючі, куплені ним самостійно в іншому місці. У цьому випадку ми даємо гарантію тільки на виконану роботу.