Chernobyl tour price

Опис одноденної екскурсії:
7:30 — Виїзд з Києва, від центрального ЗАЛІЗНИЧНОГО вокзалу в Чорнобильську зону.
— Перетин кордону Чорнобильської зони через КПП «Дитятки», перевірка паспортних документів.
— Огляд покинутого села Залісся. У нас chernobyl tour price.
— Відвідування міста Чорнобиль: меморіальний парк, кладовище затоплених барж, меморіал «Тим, хто врятував світ» біля пожежної частини, експозиція робототехніки, яка брала участь у ліквідації аварії.
— Перетин кордону 10-кілометрової зони через КПП «Лелів».
— Відвідування території ЗГРЛС «Дуга» («Чорнобиль-2»), огляд 150-метрової антени загоризонтного стеження.
— Село Копачі, майже повністю зарите в землю після аварії, відвідування вцілілого дитячого садка.
— Фотостоп по дорозі до Чорнобильської АЕС, навпаки недобудованих 5-го і 6-го енергоблоків станції і сховища відпрацьованих ядерних відходів.
— Територія ЧАЕС: меморіал біля адміністративного корпусу, годування сомів (в теплу пору року), оглядовий майданчик об’єкта «Укриття» («саркофаг») і Нового Безпечного Конфайнмента («арка»).
— Територія колишнього «рудого лісу» і стела «Прип’ять».
— Піша прогулянка по місту Прип’ять (3-4 години). Велика група зазвичай розбивається на 2-3 маленькі, кожна з яких слід по своєму маршруту. Всі вони, тим не менш, охоплюють найбільш відомі об’єкти міста-примари: ДК «Енергетик», парк атракціонів з колесом огляду, стадіон, кінотеатр «Прометей», дитячий садок, школа, басейн «Лазурний», міська пристань, готель «Полісся», міліція, пожежна частина, лікарня, куди приносили перших потерпілих від аварії, житлові будинки (список об’єктів може змінюватися залежно від їх доступності та погодних умов).
— Повернення в Чорнобиль, дозконтроль на КПП «Лелів» та смачна вечеря з привізних продуктів в чорнобильській їдальні (за бажанням).
— Дозконтроль на виїзді із Зони відчуження на КПП «Дитятки».
Приблизно: 21:00 — Прибуття в Київ р., до вокзалу.