Чи створить Tesla доступний автомобіль?

За твердженням глави компанії Tesla зніме гриф секретности з Model 3 приблизно в березні 2016 року. Враховуючи той факт, наскільки витонченими формами володіє Model S і прийдешня Model X, можна очікувати справді приголомшливих дизайнерських рішень для Model 3, яка, ні багато ні мало, буде приблизно на 20% компактніше, ніж досить велика Model S.
Що стосується дати випуску, то, за словами Елона Маска, новий автомобіль Tesla планує на 2017 рік. Щоправда, після цієї заяви він уточнив, що найбільш вірогідною датою буде все ж кінець 2017 року. Але треба мати на увазі характерну для Tesla неприємну звичку запізнюватися зі строками поставки своїх машин, тому сподіваємося, що вихід Model 3 не перенесуть на початок або середину 2018 року. Більше автоновин http://www.motobikecar.ru/2017/09/2018-borgward.html
Для більшості людей, незнайомих з торговою маркою Model 3, ця машина являє собою наріжний камінь грандіозного плану Елона Маска надати середнього класу доступний для гаманця електромобіль. Звичайно, Tesla Model S можна назвати неймовірною, але слово «недорога» в її описі ніхто ніколи не застосує. Це стосується і очікуваної найближчим часом Model X – кросовері від торгової марки Tesla, вихід якого намічений на кінець цього року, хоч і в обмеженій кількості.
І, наостанок, очікувана вартість автомобіля торгової марки Tesla Model 3 планується в районі 35,000$.