Чистка кондиционера

Компанія «IRIS.inc» на ринку послуг з продажу, встановлення та сервісного обслуговування кліматичної техніки Воронежа і ЦЧР — 10 років. За цей період фахівцями компанії виконаний величезний обсяг робіт. Наші клієнти — фізичні та юридичні особи; з багатьма ми успішно співпрацюємо впродовж тривалого періоду. Наш успіх склався з багатьох чинників: це результат ефективної стратегії розвитку, життєвої позиції, хорошої репутації і лояльного ставлення замовників. Наш колектив — єдина згуртована команда, упевнено рухається до мети. Ми віддані своїй справі, отримуємо задоволення від роботи, пишаємося успіхами і досягненнями. У нас найкраща чистка кондиционера.
Наші переваги:
відповідальний, працелюбний, злагоджений колектив,
висококваліфіковані сервіс-інженери, фахівці в області обслуговування,
міцна матеріальна база, що дозволяє виконувати замовлення будь-якого об’єму і складності,професіоналізм у проведенні обслуговування і сервісу обладнання;
гарантія якості виконаних робіт.
Ми надаємо послуги:
установка кондиціонерів;
сервісне обслуговування (профілактика, чистка, дезінфекція, заправка/дозаправка хладагента);
ремонт кондиціонерів: будь-якої складності та будь-яких моделей, у тому числі терміновий ремонт кондиціонерів;
демонтаж кондиціонерів.
Ми працюємо з кліматичним обладнанням будь-якого призначення: побутовим, напівпромислових, промисловим.

Ми встановлюємо будь-які типи кондиціонерів, вентиляційного обладнання
мобільних, настінних спліт — і мультиспліт-систем,
прецизійних, дахових, касетних і канальних кондиціонерів для офісів і торгових центрів;
фанкойлів і чілерів;
обладнання вентиляції та зволоження повітря.
Ми обслуговуємо будь-які моделі торгових марок: Acson, Antex, Bork, Carrier Daikin, Dantex, Electra, Fuji, Fujitsu General, General Climate, Gree, Haier, Hitachi, Hyundai, Jax, Kentatsu, LG, McQuay, MDV, Midea, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Panasonic, Pioneer, Samsung, Sharp, Supra, Tadiran, Toshiba.

Ми гарантуємо нашим замовникам:
• оперативне виконання заявок,
• безвідмовну роботу обладнання після проведення робіт.
На виконані роботи по сервісному обслуговуванню компанія «IRIS.inc» надає замовникам гарантію на термін від 1 року. Ви можете звернутися для термінового виклику майстра для діагностики несправностей, обслуговування кондиціонерів, недорого, консультацій по придбанню і установці кліматичної техніки. Ми працюємо в режимі «24/7». Це означає: ми з вами — цілодобово, сім днів на тиждень, без свят і вихідних.