Чому і як використовувати діатоміт для вашого тіла і вдома

Складається з скам’янілостей одноклітинних рослин мешкали в океані харчової діатоміт (кізельгур, гірська мука) є незвичайним, але корисним природним мінералом. Можливо ви раніше не чули про це м’якому білому порошку, але ви безперечно повинні тримати його у вашій шафі. Він вбирає в себе неприємні запахи від поліровки металу, зміцнює кістки і суглоби, цей «чудо-мінерал» може робити багато чого.
Діатоміт для вашого тіла
Діатоміт головним чином складається з кремнезему, мінералу, який наділяє цей порошок численними корисними для здоров’я властивостями. До них відносяться:
Добавка (БАД): Якщо ви хочете мати міцні кістки і суглоби, діатомовий порошок потрібен вам. Велика концентрація кремнезему дозволяє служити діятимуть в якості добавки для кісток, суглобів, сухожиль і серця.
Детоксикатор. Чайна ложка діатоміту, розмішена в склянці води, є відмінним детоксикуючою засобом, який вбиває будь-які шкідливі паразити і віруси в травному тракті. Крім того діатоміт містить потужний хелатор, який поглинає всі види хімічних токсинів.
Зубна паста. На думку AskAPrepper.com суміш однакової кількості кокосового масла і діатоміту роблять її хорошою альтернативою комерційним зубних паст. Додайте трошки ефірного масла м’яти, і ви отримаєте приємний аромат.
Зміцнюючий засіб для шкіри і нігтів. Завдяки абразивним властивостями кизельгура він може ефективно очищати шкіру і зуби. Використання діатоміту може зміцнити шкіру і нігті.
Дезодорант. Шукайте натуральний не містить хімічних речовин дезодорант? Ви можете отримати свій власний, змішавши разом три частини кукурудзяного крохмалю, дві частини кокосового масла і одну частину діатоміту.
Ексфоліант для особи. Додайте трохи води до кизельгуру і ви отримаєте густу пасту, яка може видалити мертві клітини шкіри і шкірне сало.
Діатоміт для вашого будинку
Чи знаєте ви, що діатоміт не тільки корисний для вашого тіла? Є безліч способів використання цього порошку у вашому домі.
Зберігання продуктів харчування. Додавання харчового кизельгура до зерна запобігти його від висихання і дозволить зберігати його тривалий час.
Ґрунтовий поліпшувач. Діатоміт корисний для грунту, тому що він допомагає грунті утримувати поживні речовини та вологу, а також покращує оксигенацію.
Знищувач комах і шкідників. Якщо ви боріться з шкідниками, то діатоміт є тим, що вам потрібно. Посипте навколо вашого будинку, і це вб’є ховаються комах без шкоди для вашої сім’ї і домашніх тварин. Діатоміт також можна додавати у ваші рослини, щоб тримати в страху моль, жуків і інших садових шкідників.
Видалення бліх і кліщів. Втирайте діатоміт щіткою шерсть вашого вихованця, і ви позбудетеся від бліх і кліщів. Просто не забудьте тримати його подалі від очей вашого вихованця, оскільки діатоміт може бути болючим подразником очей.
Фільтр для води. Діатоміт може відфільтрувати навіть найменші частинки забруднюючих речовин, що робить його відмінним водоочистителем.
Абразивний очищувач. Видаліть наліт на вашій каструлі, сковороди і навіть на вашому унітазі невеликою кількістю кизельгура.
Всмоктуючий засіб і засіб для виведення плям. Діатоміт можна використовувати для очищення від розлитого масла і води, оскільки він може поглинати рідини в 1,1 рази більше своєї ваги.
Дезодорант. Також діатоміт можна використовувати для видалення погано пахнуть запахів, що виходять від сміттєвих баків і коробок для тварин.
Користь для курей. Годування кизельгуром курей робить їх менш схильними до інфекцій і дозволяє їм відкладати яйця з більш твердими шкарлупами і великими жовтками. З іншого боку, використання діатоміту навколо курятника позбавить від мух і неприємних запахів.
Вам не потрібно чекати якихось проблем, щоб придбати пачку діатоміту. Це не зашкодить, якщо ви як можна швидше станете використовувати діатоміт. Це може звільнити деякий простір в шафі, і ви переконаєтеся, що ви будете краще підготовлені для надзвичайних ситуацій, великих і малих.