Dead walking

Компанія Overkill Software починає підігрівати любителів зомбі апокаліпсис новим кінематографічним трейлером до своєї нової гри «The Walking Dead», яка повинна стартувати на PC, PlayStation 4 і Xbox One.

У трейлері нам показали момент зараження в лікарні, де лікарі намагаються врятувати свої життя не ставши кормом для живих мерців. Також, там показали як один з лікарів заразився і його колега з болем у серці вбиває його, щоб той не перетворився в одного з живих мерців.

Особисто я чекаю цю гру з нетерпінням, компанія Overkill Software демонструє вже не перший приголомшливий ролик про свою майбутню игра dead walking. Будемо сподіватися, що гра вийде такий же першокласної як і ці ролики. На даний момент засмучує лише одне, ні точної дати виходу гри, я знаю тільки те, що вона вийде цієї осені. Помічник шерифа Рік Граймс отримує важке кульове поранення під час перестрілки зі злочинцями, внаслідок чого впадає в кому. Прокинувшись в лікарні, він зауважує, що весь медичний персонал відсутній, зате в самому будинку панує розруха. Поступово він усвідомлює, що сталася трагедія, як-то пов’язана з ожилими трупами. Він намагається у що б то не стало знайти свою дружину і сина, мабуть, зуміли вціліти, та допомогти їм вижити в новому небезпечному світі. По ходу сюжету він зустрічається з іншими вижили і завдяки своїм лідерським здібностям очолює боротьбу за виживання.