Дефектоскоп omniscan

Друге покоління дефектоскопів OmniScan MX2 сягає ще більшої ефективності при реалізації як ручних, так і розширених AUT додатків. Забезпечена швидкість установки, можливості визначення циклу тестування та побудови звітів, а так само універсальна сумісність зі всіма модулями фазованих решіток: вироблених раніше, зараз або в майбутньому. Розроблена для лідерів в області дослідження методом фазованих решіток ця передова, нарощувана платформа забезпечує проведення ПК наступного покоління. OmniScan MX2 – це висока швидкість збору даних і нові опції програмного забезпечення в портативному модульному дизайні для забезпечення ефективності проведення контролю в ручному і автоматичному режимі. У нас дефектоскоп omniscan.

Чим швидше, тим краще!

Включайтеся в роботу з OmniScan MX2. У OmniScan MX2 значно спрощена і прискорена процедура установки за рахунок використання програмної опції Оверлея, так що Ви можете почати дослідження негайно. Ідеальне поєднання промислового ФР інтерфейсу з високою швидкістю досліджень, унікальним великим і яскравим 10.4 дюймовим інтуїтивним сенсорним дисплеєм і швидкісною передачею даних дає можливість значно скоротити час проведення інспекції.

Підвищена міцність

OmniScan MX2 розроблено відповідно до вимог стандарту IP66. Прилад стійкий до ударної дії при падіннях, попадання вологи, а так само до випадків використання обладнання в жорстких умовах.

Більше ніж прилад – Цілісне рішення

OmniScan MX2 – цінне інспекційне обладнання, яке може бути доповнено іншими критичними компонентами для формування цілісної системи. Компанія Olympus пропонує повний діапазон виробів, включаючи ФР датчики, сканери, аналізу даних і інші аксесуари, які можуть бути об’єднані в комплекти для спеціальних додатків. Подібна система забезпечує високу економічну рентабельність. Більш того, Olympus пропонує можливість отримання якісного сервісу та проведення калібрування обладнання по всьому світу.