Детские автокресла

Сучасні батьки живуть в скаженому темпі і часто возять з собою дітей на роботу і за покупками, а для такої діяльності обов’язково має бути дитяче автокрісло в машині. Без цього пристосування перевезення малюків неможлива і батькам може загрожувати великий штраф. Ці прилади вимушена міра, до певного віку. Поки дитина маленька йому незручно пристібатися звичайним ременем безпеки і при аварії може бути нещасний випадок.

Доведено, що людина зріст нижче 150 см не буде нормально захищений стандартними ременями. Також маленьких дітей не видно в дзеркало заднього виду і батько за кермом не може контролювати його поведінку. З додатковим кріслом ці питання вирішуються легше і безпеку малюка збільшується в кілька разів. Детальніше на https://avtopapa.ua/child-car-seats/.

Класифікація дитячих автокрісел

Абсолютно всі автомобільні крісла поділяються за віковими категоріями, а значить і за вагою. Ще їх поділяють за способом кріплення і це є одним з основних нюансів у виборі. Виробники роблять два види фіксації і можна кріпити штатними ременями, так і изофиксом. Інструкція для використання першого способу є в описі до крісла і на самому товарі.

Система ізофікс розроблена за європейськими стандартами і для неї не потрібні автомобільні ремені. За технологією ізофікс крісло кріпиться металевими штирями до частин машини. Воно легко кріпиться і завжди стає рівно, тому дитині буде зручно.

Встановлюють сидіння у двох напрямках:

По ходу руху. Можна ставити крісла для дітей, які досягли 10 кг, тобто після року. Дитина вже може тримати голову, комфортно сідати і нормально реагувати.
Проти ходу руху. Рекомендується возити дітей як можна довше саме з таким типом установки, так як знижуються ризики на появу серйозних травм при аварії. Виробники радять хоча б до року з дня народження малюка дотримуватися цього правила.
Всі дитячі автокрісла поділяються за кількома категоріями, пов’язаними з віком. До групи 0 ставляться діти до одного року і з вагою до 10 кілограмів. Наступна категорія допускає перевезення малюків в 1,5 року з вагою до 13 кг, Група 1 розрахована на дітей з вагою до 18 кг, а значить приблизно до 4 років. У 3-7 років дитині варто доглядати крісла в категорії №2. У них можна перевозити чад з 15 до 26 кг. Остання група 3 призначається для дітей від 6 років і старше. У подібних автокріслах можуть переміщатися діти до 36 кг. Як видно на кожну вікову категорію є певні товари і їх потрібно регулярно міняти для безпечної їзди в машині.