Дизайн интерьера квартиры

Ранній ранок, а ми вже летимо до моєї улюбленої сестричці в шведський місто Мальме, що на півдні Скандинавського півострова. Коротка пересадка в Ризі і рішення невеликого квесту: мені потрібно забрати у місцевого «столу знахідок» телефон моєї мами, який вона втратила ще рік тому. Представник авіакомпанії була просто щаслива, передаючи мені цей телефон, за рік з ним нічого не трапилося! Далі слідує короткий переліт «Рига – Копенгаген», і ось вже сестричка зустрічає нас біля виходу з аеропорту. У нас дизайн интерьера квартиры.

01Переезжаем протоку по легендарному Эрессунскому мосту, який з’єднує Данію і Швецію. 20 хвилин найприємнішого шляху – і ми вдома у моєї молодшої сестрички. Я так рада бути тут, я так давно чекала цього моменту! Рада вдвічі і від зустрічі з сестрою, і від того, що я у неї вдома, і від того, що я в сьогоденні, самому що ні на є автентичному скандинавському інтер’єрі! Дуже ясно, просто і функціонально. І при цьому затишно. Складність прихована, вона в історії речей, в їх походженні.

У Швеції популярно давати речам «друге життя» і дуже поширені меблеві секондхенди. Це ціла філософія і якесь особливе світогляд.