Доска гладильная

Процес прасування не може обійтися без прасувальної дошки і праски. Це пристосування дуже допомагає і рятує від незручності, щоб не прасувати на столі, підлозі або покривалася. Сучасні виробники представляють величезний вибір продукції на будь-який смак і колір. Їх можна використовувати не тільки як місце для прасування, то і в інших цілях. Іноді до них додають ще інші функції, розширюючи можливості. Ми пропонуємо доска гладильная — купить в екатеринбурге.

Різновиди прасувальних дощок
Процес модернізації і модифікації всіх речей торкнулася і такий простий побутовий прилад. Він перетворився з класичної конструкції в багатофункціональне обладнання. Виготовлятися міні або великі прилади можуть з різних матеріалів. Найпоширеніший ДСП. Таку популярність він заробив завдяки дешевизні сировини. Проте з цієї ж причини він швидко виходить з ладу, ламається, розшаровується, згинається і заважає нормально гладити білизну. Подібні дошки важкі і не дуже зручні.

Наступний тип проводиться з металевої пластини з отворами. Цей варіант вже більш міцний, має надійну основу, але вона також важка. Якщо в ній буде мало отворів, чохол швидко зіпсується і доведеться його міняти. Металева пластина під сітку більш надія. Вага її теж великий, що робить виріб майже нетранспортабельним.

Основа з пластикового листа вважається довговічним, міцним і зручним. На білизні не залишаються ніякі сліди за час прасування. Конструкції з дерева коштують на порядок дорожче металевих. Відрізняються якістю і довговічністю.

Невід’ємною частиною дошки-трансформера або класичного типу є чохол. Він використовується завжди і повинен витримувати великі температури. Він виготовляється з бавовни, спеціальної антипригарній тканини, з повстяною підкладкою. Додаткові сучасні прасувальні дошки встановлюються підставки під праску або для парогенератора, подрукавники, полиці для речей і плічок, а також сітка для прасування.