Доставка грузов из Китая в Украину

Наша компанія надає послуги з міжнародних вантажоперевезень, а саме — доставка з Китаю в Україну, та допомогою у вирішенні питань бізнесу з КНР. Звернувшись до нас за послугами карго або організацією співробітництва з Китаєм ви можете розраховувати на кваліфіковану підтримку в питаннях логістики і транспортування таких напрямків:

Морська доставка вантажів;
Вантажні авіаперевезення.
Детальніше на http://ukr-china.com/.
Фахівці нашої компанії допоможуть вам з налагодженням бізнес-відносин в Китаї:

Підбір компанії і закупівля товарів. Завдяки великій особистій базі перевірених постачальників Китаю, ми допоможемо вам вибрати надійного партнера, організувати з ним бізнес і підтримувати зв’язок на всіх етапах співпраці.
Організація бізнес-туру. Ви можете перекласти на Easy Cargo всі завдання по організації поїздки з комерційних питань. Наш менеджер допоможе з оформленням візи, бронювання квитків, готелю, складе план відвідувань виставок, підприємств і важливих зустрічей, буде вашим перекладачем і порадником в питаннях культури, ведення переговорів та укладання угоди.
Доставка збірних вантажів з Китаю в Україну з нашою компанією допоможе заощадити час і гроші, вчасно отримати результат.