Довести девушку до оргазму

Відсутність оргазму у дівчини негативно впливає на її фізичний і емоційний стан. До того ж це може відбитися на її любовних відносинах і стати причиною розставання з коханою людиною.

Ми розповімо як  довести девушку до оргазму. Щоб дівчина відчула оргазм, необхідно забезпечити їй відчуття комфорту і безпеки, коли вона з вами. Для найкращого задоволення навчіть свою партнерку довіряти вам. Якщо ви знайомі не так давно, то повинно пройти час, перш ніж вона звикне до вас. Основною складовою жіночого оргазму є спокій і моральний комфорт. Тому дуже важливо, щоб місце, де ви будете займатися любов, було комфортним, і дівчина відчувала себе в ньому розслабленою.

Існують спеціальні афродизіаки, які викликають збудження і пристрасть. Особливою популярністю користується мускусний одеколон, він збільшує лібідо дівчата. Але і тілесні маніпуляції також важливі. Поцілуйте дівчину в область хребта. Зазвичай це дає непередбачуваний ефект. Робіть все повільно і плавно, гладьте свою партнерку по спині, так вона швидше збудиться і у неї буде сильніше оргазм.

Зробіть масаж ступень ніг. Існує думка, що дівчина, у якої добре розігріті стопи, має більше шансів випробувати незабутній оргазм. Помасажуйте її ступні спеціальним розігріваються гелем, особливу увагу приділяючи подушечкам пальців ніг і простору між ними, так як саме ця зона відповідає за зняття стресу. Приділяйте особливу увагу тому, щоб порушити дівчину якнайкраще і доставити їй задоволення. Для цього не забувайте про ерогенні зони.

Слідкуйте за реакціями вашої партнерки по сексу в ліжку. Під час вашого дотику в місцях підвищеної чутливості у неї зміниться частота дихання і стогін. Так ви зможете опанувати ситуацію. Запам’ятайте, що для дівчат в сексі важливі попередні ласки: ніжні слова, поцілунки, дотики. Це дає їй можливість розслабитися поруч з вами і випробувати сексуальне збудження. А далі вже справа залишиться за малим.