Электросамокат jack hot carbon

Пам’ятаєте, як в дитинстві Ви мріяли про «минимотике» або навіть просто про самокаті?

Сьогодні з VROOMER.RU Ви зможете втілити цю мрію в реальність і подарувати своїй дитині електромотоциклах і масу яскравих незабутніх емоцій!
Дорослі і діти будуть у захваті!

Ми продаємо дитячий і підлітковий транспорт, який за споживчими властивостями багато в чому схожий із засобами пересування для дорослих: дитячі електромотоцикли і дитячі электроквадроциклы. У нас Ви зможете придбати як дитячі, так і дорослі електросамокати і гироскутеры. У нашому Інтернет-магазині VROOMER.RU представлені товари відомих виробників. Ми співпрацюємо тільки з офіційними представництвами та надійними виробниками. У нас в офісі Ви зможете ознайомитися з асортиментом, проконсультуватися з менеджерами, оплатити і забрати товари, що сподобалися. У нас найкращій электросамокат jack hot carbon купить.

VROOMER.RU допоможе здійснити Ваші дитячі мрії і мрії Ваших дітей, урізноманітнити прогулянки по місту, парку, швидше добиратися до будинку, роботи, місця навчання, метро та парків, більше часу проводити на відкритому повітрі і зі своїми близькими. Завдяки сучасному електротранспорту Ви зможете рідше користуватися автомобілями, не витрачатися на бензин і забути про проблеми з парковками. Ви і Ваші діти залишитеся задоволені придбаннями.

Наші діти оцінили електромотоцикли. Вони зручні, їх легко брати на прогулянку, вони поміщаються в багажник автомобіля. Колісні покришки виготовлені з автомобільної гуми, тому м’які і безшумні. Як у справжніх мотоциклів ручка газу знаходиться на кермі. Вони можуть розганятися до 15 км/год, а деякі моделі і до 25 км/год, і гарантують до 2-х годин безперервної їзди.

Ми чекаємо Вас в нашому Інтернет-магазині VROOMER.RU і в нашому офісі. Також у нас є доставка до квартири/офісу. Якщо у Вас є питання, дзвоніть за телефоном +7 (985) 787-10-46 або пишіть на e-mail privet@vroomer.ru. Ми завжди раді нашим покупцям!