Fifa

FIFA 18 — 25-я футбольна гра з серії ігор FIFA, яка розробляється для платформ Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One і Xbox 360. Це чергова частина серії футбольних симуляторів, де гравців чекають інновації і другий сезон сюжетного режиму The Journey з новими персонажами. Гра присвячена знаменитому футболістові Кріштіану Роналду — крім «обличчя з обкладинки», він також є внутриигровым футболістом, а також записував руху motion capture-сесії для гри. Перша гра в серії FIFA вийшла в 1993 році і називалася FIFA International Soccer. У грі був використаний ізометричний вигляд поля 3/4 зверху, використовувалася максимально можлива на той час деталізація гравців, а також гра отримала підтримку FIFA (втім, в самій грі все ще використовувалися вигадані імена футболістів). У нас ви зможите fifa аккаунт купить.

У FIFA 95 було не багато змін в порівнянні з попередньою частиною, але вже в FIFA 96 стався прорив: була придбана ліцензія FIFPro, яка дозволила використовувати в грі справжні імена футболістів. У версії для PC, 32X і Sega Saturn була використана новітня технологія EA «Virtual Stadium» (рос. Віртуальний Стадіон) — двомірні спрайтовые моделі футболістів бігали по тривимірному стадіону. У FIFA 97 були використані полігональні моделі і доданий режим гри «футбол у приміщенні». У FIFA 98: Road to World Cup було ще більше змін: гра отримала покращену графіку, весь турнір чемпіонату світу з футболу 1998 року, включаючи відбіркові матчі і всі національні збірні і покращений геймплей. Трохи пізніше EA поліпшила підтримку технології Direct3D, а кожна команда отримала свою унікальну форму, чого не було раніше ні в одній грі. У FIFA 99 режим «футбол у приміщенні» був прибраний, зате були зроблені помітні поліпшення в геймплеї і додано безліч нових ігрових рівнів.

З початку 2000-х років серія FIFA отримувала все більше критики за нечисленні поліпшення в геймплеї, так як EA займалася в основному поліпшенням графіки і додаванням нових ліг в гру.