Фильтры для вентиляции

У сучасному світі, де людина більшу частину часу проводити в приміщення, навколишній мікроклімат і повітряна середовище має величезне значення. Якість повітря, яким він дихає вдома, в машині, в громадському транспорті, в офісі або на виробництві, надає великий вплив на здоров’я, самопочуття та працездатність людини. В середньому за добу людина споживає 3-4 кг. їжі і більше 16 кг. повітря! Якість цього повітря, зволоженість, чистота, температура безпосередньо залежать від інженерних систем, спеціально забезпечують повітряний комфорт. До таких систем можна віднести систему опалення, систему кондиціонування повітря. У нас фильтры для вентиляции.

Основна відмінність систем кондиціонування від систем вентиляції в тому, що система кондиціонування дозволяє створити сприятливий мікроклімат в літній жаркий період року, завдяки використанню в своєму складі фреонової холодильної машини. Підготовка повітря в системах кондиціонування може включати в себе охолодження, нагрівання повітря, зволоження або осушення, фільтрацію повітря, причому система дозволяє підтримувати в приміщенні задані параметри повітря незалежно від рівня і коливань параметрів зовнішнього повітря.

Системи кондиціонування повітря діляться на комфортні та технологічні. Комфортні створюють і автоматично підтримують температуру, вологість, задану чистоту і швидкість руху повітря, що відповідає оптимальним санітарно-гігієнічним вимогам. Технологічні забезпечують параметри повітря в максимальній мірі відповідають вимогам певного виробничого чи технологічного процесу. Одним з основних технологічних параметрів є ступінь чистоти повітря, що подається в робоче приміщення. Очищення припливного повітря фільтром. Фільтри для очищення повітря мають велике значення. Ступінь очищення подається повітря від пилу в приміщення критично важливий у фармацевтиці при виробництві ліків, у мікроелектроніці, при виробництві оптичних приладів, лінз, в лікарнях.