Игрушки

Компанія ІП Гордієнко «Теремок» — це наш дім, з міцним фундаментом, вже понад 15 років здійснює свою діяльність на ринку Казахстану.

Маючи великий досвід у сфері торгівлі дитячими товарами компанія продовжила свій розвиток, ставши лідируючим постачальником від кращих російських і зарубіжних виробників. У нас ви зможите Купить игрушки.

На сьогоднішній день ми маємо філіальні підрозділи розташовані в р. Павлодар, р. Караганда , а також на півночі Акмолинської області. У р. Акколь розташовані власні логістичні склади. А також ми маємо ключових клієнтів у всіх великих містах Алмати, Усть-Каменогорськ, Шимкент, Актобе, та ін.

За п’ятнадцять років роботи на ринку Казахстану, компанія зарекомендувала себе як надійний партнер в сфері торгівлі і бізнесу!

1. Ваші стосунки з Terem.kz

1.1. Ця угода інтернет-магазину «Terem.kz» регулює порядок користування послугами, що надаються Terem.kz Користувачам, Відвідувачам і Клієнтам при здійсненні покупок в інтернет-магазині «Terem.kz», а також порядок використання сервісів інтернет-магазину «Terem.kz», спільно іменовані далі — Послуги.

1.2. Ця Угода вступає в силу з моменту вираження Вами згоди з його умовами шляхом оформлення замовлення в інтернет-магазині «Terem.kz».

1.3. В цілях цієї Угоди використовуються такі основні терміни і визначення:

Інтернет-магазин «Terem.kz» являє собою інформаційну систему онлайн-торгівлі, що функціонує у відкритому доступі в мережі Інтернет на веб-сайті за адресою: www.terem.kz

1.4. В інтернет-магазині «Terem.kz» Відвідувачам, Користувачам, Клієнтам надається ціла низка сервісів, покликаних забезпечити простоту, зручність і безпечність покупок.

2. Надання Послуг Terem.kz

2.1. Ви визнаєте і погоджуєтеся, що форма та характер Послуг, що надаються Terem.kz Вам, як Користувачу, можуть бути змінені Terem.kz у будь-який час в односторонньому порядку без попереднього повідомлення.

2.2. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок в цілях поліпшення якості надаваних Послуг, Ви визнаєте та погоджуєтесь з тим, що Terem.kz має право на власний розсуд у будь-який час припинити (тимчасово або остаточно) надання Послуг (повністю або в частині) всім Користувачам або конкретному Користувачу інтернет-магазину «Terem.kz» без попереднього повідомлення.

2.3. Ви визнаєте і погоджуєтесь з тим, що, якщо Terem.kz позбавляє Вас доступу до Вашого аккаунту в інтернет-магазині «Terem.kz», Ви можете втратити доступ до Послуг, відомостями Вашого аккаунта, будь-яких файлів або іншої інформації, що міститься в обліковому записі.

3. Користування Послугами Terem.kz

3.1. Для того щоб отримати доступ до певних Послуг, від Вас може знадобитися надання інформації про себе, в тому числі персональних даних, контактних даних, в рамках процесу реєстрації в інтернет-магазині «Terem.kz». Ви погоджуєтесь, що будь-яка інформація, яку Ви надаєте у процесі реєстрації в інтернет-магазині «Terem.kz» завжди буде точною, достовірною та актуальною.

3.2. Ви погоджуєтесь користуватися Послугами виключно в цілях, дозволених (а) цією Угодою, (б) чинним законодавством Республіки Казахстан.

3.3. Ви погоджуєтесь не здійснювати та не робити спроб отримати доступ до будь-яких Послуг іншим способом, окрім як через інтерфейс, наданий Terem.kz, за винятком випадків, коли такі дії були прямо дозволені згідно з окремою угодою з Terem.kz.

3.4. Ви погоджуєтесь не здійснювати яку-небудь діяльність, яка перешкоджає наданню Послуг або роботі відповідних серверів або мереж, які пов’язані з Послугами, або порушує порядок їх надання.