Яндекс.Метрика

Интимная депиляция мужская

Відсутність зайвих волосся в інтимних місцях у представниць прекрасної статі вже давно є нормою, як і відвідування спеціалізованих салонів, процедура епіляції інтимних частин тіла стала невід’ємною частиною.

Чоловік ще до недавнього часу не приділяв особливої уваги видалення волосків з грудей, спини, рук або зони бікіні. Це відноситься не тільки до перерахованих частин тіла, а до різних частин тіла. Зараз чоловіки приходять зробити не тільки бікіні, а видаляють волосся навіть з пальців рук. У нас найкраща интимная депиляция мужская.

Як правило раніше епіляція полягала в гоління пахв і в рідкісному випадку області бікіні.

Зараз чоловіча депіляція набирає популярність серед чоловіків і це вважається модна процедура. Видалення волосся з грудей робить кожен третій наш клієнт.

Депіляція спини, грудей або інтимних місць серед чоловіків користується зростаючим попитом не тільки в нашій студії, але і інших студіях міста Санкт Петербург. У нашій студії шугарінга можна прибрати волосся з будь-якої частини тіла, в тому числі інтимній зоні.

Перші прихильники депіляції – це спортсмени, особливо бодібілдери, які бажають підкреслити рельєфність і красиві накачані м’язи.

Сьогодні епіляція воском в студії шугарінга популярна, а зайва волосатість давно не в моді. І питання не лише в естетиці і гігієнічності, але і в прагненні зробити своє тіло більш привабливим на вигляд, у тому числі в області бікіні.

Процедури епіляції інтимної зони ставати популярна у чоловіків все частіше.

Навіщо потрібна чоловіча епіляція?
Депіляцію проводять для наступних цілей:

Для акуратного вигляду.
Для того щоб шкіра була гладкою, цей фактор дуже важливий для жінок під час близькості, він сприяє випробуванню більш приємних відчуттів від чоловічої гладкої шкіри.
Для охайності: на волосках швидко накопичуються мікробактерії, які можуть спричинити за особливою виникнення неприємного запаху і хвороботворність в зоні бікіні.
Для гігієни в інтимній зоні.