Iptv телевидение

Кардшаринг-можливість дивитися телеканали з однієї карти доступу на декількох пристроях одночасно. Технологія забезпечує спільний доступ користувачів до абонентської карти і дозволяє добре економити. Для роботи необхідний супутниковий ресивер і інтернет канал. Швидкість інтернет-каналу не має значення, так як він не використовується для передачі зображення, а тільки лише для передачі ключів декодування. Зображення закодованих SD, HD, 4к каналів йде по супутниковому каналу з дуже серйозною пропускною здатністю. У нас найкраще iptv телевидение.

Іншими словами, вам не потрібно купувати офіційні карти, ви можете підключитися до наших за невелику плату. Кардшаринг-найдешевший спосіб перегляду закодованих супутникових каналів. У нашому випадку, роль шаринг серверів виконують потужні сервера в різних країнах світу. Вибір кардшаринг сервера походить з білінгової панелі і займає кілька хвилин. Завжди в наявності сервера працюють на території РФ.

Помилково вважати, що роздача ключів ведеться тільки в одному напрямку — від сервера до користувача. Насправді користувач посилає запит на сервер у вигляді СW ключа, ключ обробляється на сервері офіційної картою і при цьому надсилається відповідь від сервера у вигляді DW ключа користувачеві, тому супутниковий інтернет в чистому вигляді без наземки тут не підійде. Сам кардшаринг при правильному налаштуванні від’їдає дуже мало Інтернет-трафіку, в середньому за годину перегляду-80-140 кб, але при цьому інтернет-з’єднання має бути досить-таки якісним. Якщо інтернет трохи слабкий, то будуть виникати втрати пакетів, і в цей момент картинка у Вас на телевізорі буде завмирати на якийсь час або підсипати.

Роздача ключів здійснюється по протоколу Newcamd (Newcamd 525). Якісний кардшаринг відрізняє якість технічесткой підтримки і стабільність перегляду. І те й інше у нас на максимальному рівні.

IPTV-потокове телебачення, яке не потребує специфічного обладнання, для роботи важливий тільки інтернет канал. Відеопотік йде повністю через інтернет, тому швидкість інтернет з’єднання грає першорядну роль.