Камень tristone

Tristone — офіційно вважається самим затребуваним матеріалом. Величезна колекція квітів та різноманітність цін допоможе підібрати вартість на будь-який бюджет. Tristone (тристоун) ідеально підходить для виготовлення кухонних стільниць зі штучного каменю, стільниць у ванну, мийки і підвіконня. Tristone виробляє південно-корейська компанія. Tristone — ідеально збалансований за ціною і якістю. Матеріал Tristone являє собою штучний 100% акриловий камінь. Широкі можливості Каталог квітів Tristone (трайстоун). У нас камень tristone официальный сайт.

Штучний акриловий камінь – це наступний крок вгору після звичних матеріалів, що застосовуються у виробництві меблів і предметів інтер’єру. Це наступний крок до сучасного дизайну, практичності та гігієни. Безшовні стільниці і мийки, тривимірні дизайнерські вироби будь-якої форми, вироби для дому, офісів, шкіл і медичних установ – ось основна сфера застосування штучного акрилового каменю. Гордість винахідників Lion Chemtech, матеріал Tristone продовжує розвиватися.

Дизайнери, художники, архітектори, техніки і обробники зі всього світу допомагають Tristone удосконалювати палітру колірних рішень. На даний момент колекція TRISTONE в Росії і СНД становить 63 кольору, які спеціально підібрані з урахуванням смакових переваг кінцевих споживачів.Вироби з Tristone можна зустріти скрізь. Саме ці поверхні вибирають архітектори і дизайнери для застосування у медичній і харчовій галузі, в готельній справі, в бізнес-центрах, великих торговельних комплексах, школах і, звичайно, приватних будинках і квартирах — скрізь Tristone.