Кардшаринг

Привіт всім! У цій статті ми продовжимо розвивати тему здешевлення перегляду цифрових каналів з космосу. І зараз автор розповість і покаже вам, дорогі читачі, що Налаштування кардшарингу насправді це дуже просто.

А робити це все будемо на прикладі бюджетного супутникового тюнера GI S8120 з встановленою заводською оболонкою Spark. Тобто спочатку у нас магазинний комплект: до Речі, я користуюся даними ресивером вже кілька років поспіль і не разу не пошкодував. Дійсно добре працює, а коштує недорого. Так що настійно рекомендую. І не вважайте ні в якому разі за рекламу. Отже, шановні, ще раз повторюся, що в рамках цієї публікації ми будемо розглядати тільки настройку кардшаринга. Тут ми не торкаємося нюансів установки антени і параметрів прийому супутника.

Бо якщо ви не знаєте як це зробити, ви все одно будете звертатися до послуг фахівців. А ось шаринг, цілком під силу і простій людині. Так що можна відмовитися від «їхніх» пропозицій, за які беруть набагато дорожче.

А почати потрібно з того, що для перегляду даної технології, нам потрібно встановити в тюнер спеціальне розширення, яке називається MGCamd 1.35. Воно буде імітувати присутність оригінальної карти оператора.