Карта прищів на обличчі: про що вони сигналізують?

Наше обличчя — це візитна картка в житті. І іноді, щоб позбутися від висипань, акне і прищів ти починає використовувати всі потрібні і непотрібні косметичні засоби, які в рівному рахунку нічим допомогти не можуть. Висипання на шкірі обличчя можуть виникати абсолютно з різних причин, але в основному вони завжди сигналізують про якісь порушення всередині організму. Висип, акне, прищі — це сигнали про те, що якийсь орган дав збій. Звичайно, такий метод працює, коли мова не йде про гормональних збоях (наприклад, в підлітковий період) або серйозних дерматологічних захворюваннях.

Розібратися в настільки складному процесі тобі допоможе «карта» акне. Залежно від того, в якій частині особи з’явилися висипання, можна зробити висновки, про що вони сигналізують.


Висипання на обличчі: лоб

Якщо висипання з’являються ближче до лінії росту волосся – це сигнал про порушення роботи жовчного міхура, над бровами – кишечнику. Все це наслідок порушення живлення, а саме, переважання в їжі солодкого, жирного. Варто виключити червоне м’ясо, солодощі, пакетовані соки, випічку і пити якомога більше води.

Також ці висипання можуть бути наслідком прийому лікарських препаратів. Включи в раціон продукти, що виводять з організму токсини і одночасно щадні кишечник: печені яблука, варену качан і цвітну капусту.

Висипання на обличчі: перенісся і Т-зона

Прищики в цій зоні – сигнал від печінки, яка погано очищає кров. Тобі варто змінити стиль приготування їжі: запікати улюблені страви в духовці або на грилі, а смажити тільки зрідка і тільки на оливковій олії при його нагріванні не утворюються шкідливі для печінки вільні радикали. Раз на тиждень корисно влаштовувати розвантажувальні дні. І, звичайно ж, пити багато води.

Висипання на обличчі: область під очима, над вилицями

Висипання в цій області говорить про погану роботу нирок і надниркових залоз. Прищики в цій зоні можуть з’явиться в наслідок стресу, недосипання і незбалансованого харчування. Краще всього, звичайно, зменшити активність, відправитися у відпустку, спати не менше 8 годин на добу. Також додай в раціон якомога більше овочів, фруктів, зелені і чистої мінеральної води.

Висипання на обличчі: щоки

Прищики в цій зоні сигналізують про порушення роботи легенів. Також про це говорять висипання на спині і грудях. Якщо ти зіткнулася з цією проблемою, перш за все, потрібно кинути палити, частіше дихати свіжим повітрям і переглянути харчування. Варто зменшити вживання молочних продуктів, солодощів, додати в раціон цільнозернові каші, печені яблука і овочеві рагу. Висипання на обличчі: губи

Прищики в цій зоні свідчать про порушення роботи шлунку і всієї травної системи в цілому. В цьому випадку добре пройти детокс організму, додати в раціон якомога більше клітковини у вигляді овочів, фруктів і зелені.

Висипання на обличчі: підборіддя

Швидше за все, порушений гормональний баланс в статевій сфері. Прищики в цій зоні можуть з’являтися внаслідок сильного стресу, вживання алкоголю та порушень статевої системи. Насамперед варто записатися на прийом до гінеколога, переглянути режим дня і харчування.