Кейтеринг киев

— Наш ресторан з належною часткою успіху працює на українському ринку послуг з кейтерингу 2009 року. У послужному списку наших клієнтів — безліч компаній корпоративного сектору та приватних осіб.
— Творчий підхід до кожного івенту — запорука успіху будь-якого івенту. Від отримання кошторису до моменту закінчення кожного замовлення курирує СЕО компанії і арт-менеджер проекту. Не один десяток наших замовників зміг повною мірою відчути правильність свого вибору кейтеринг підрядника. У нас найкращій кейтеринг киев.
— Джем Кейтеринг Сервіс — один із передових в плані новаторства операторів кейтерингових послуг в Києві. 7-річний досвід і сучасна база технічного оснащення нашого агенства дозволяють забезпечувати проведення виїзного кейтерингу з числом гостей до 1000-2000 осіб залежно від форми організації.
— За основу нашого меню ми взяли страви домашньої української, середземноморської, європейської і японської кухні, але виходячи з тематики Вашого торжества готові розробити ексклюзивне меню, на 100 % відповідну необхідного формату, будь то Іспанська сієста, азіатська вечірка або острівна виїзна весілля.
— Джем Кейтеринг Сервіс — команда гуру в сфері виїзного кейтерингу. Основа нашої компанії — професіонали з великим стажем в ресторанній сфері та індустрії розваг.
— Ми не тільки дотримуємося сучасних тенденцій на ринку івент, але і використовуємо китайський кістяний фарфор, якісні меблі, дорогий текстиль та обладнання провідних виробників.
-Лояльна цінова політика. Ми працюємо з замовленнями різного цінового сегменту, малобюджетними і преміум сегментом. Для постійних корпоративних замовників передбачені різні бонуси та дисконти. Наші ціни лояльні, а ми завжди готові знайти компроміс!
— Професіоналізм і качечтво! До кожної події агенство Джем Кейтеринг Сервіс підходить з великим ентузіазмом. Більшість замовників, попрацювавши з нами, надалі воліють нас іншим підрядникам.
— Чудове портфоліо! Фотозвітів з наших заходів вистачить не на один брендбук. А головне, ми можемо не тільки організувати захід за чітким сценарієм, але і запропонувати універсальні креативні рішення.
— Ідейні натхненники компанії Джем Кейтеринг пропонують і Вам переконатися, що організація заходу під нашим менеджментом — задоволення для наших партнерів і клієнтів, адже ми завжди Лояльні і з готовністю йдемо назустріч у непередбачених обставинах, форс-мажорів і накладках.
— Вибравши в тендері компанію Джем Кейтеринг, ми гарантуємо кращу ціну, якість та правильність Вашого вибору!