Кілька простих правил, які допоможуть вам при тривалій поїздці в автобусі

Наприклад Вам довелося  Купити квиток на автобус Львів Гданськ , і ви вперше проведете стліьки часу в автобусі, дотримання кількох простих правил допоможуть вам як умога комфортніше почувати себе в дорозі!

1) НЕ СМІТИТИ!! Якщо раптом вам не вистачило пакету для сміття і (або) вам потрібен новий пакет – не переживайте – водії з задоволенням дадуть Вам ще. Також у салоні автобуса КУРІННЯ ЗАБОРОНЕНО!!!

2) Уникайте ходіння по автобусу під час руху. По-перше, це заборонено правилами перевезення пасажирів, а по-друге, у разі маневру автобуса або різкого гальмування Ви можете втратити стійкість і впасти в проході.

3) Кожні 3-4-5 годин (в нічний час рідше) автобус робить зупинку на 10-15 хвилин. Ми рекомендуємо виходити з автобуса у будь-якому випадку. Це допоможе комфортніше перенести переїзд, не дозволивши «затекти» Вашим кінцівокам. Також будуть і більш тривалі зупинки по 30-40 хвилин. Зазвичай такі тривалі зупинки водії роблять, щоб поїсти. Виходячи з того, що водії «катаються» за такими маршрутами цілий сезон, треба у них вчитися! У постійних туристів навіть існує приказка: «Пішов водій їсти – йди і сам поїж». Дійсно, водії знають, де смачно готують за прийнятними цінами.

4) Розповімо трохи і про зручності в автобусі. Так, біотуалет є практично в кожному автобусі, але мало кому доводилося їм користуватися. Все це відбувається тому, що ємність його дуже мала і водії відкривають його туристам у вкрай рідкісних випадках і, в основному, тільки дітям. Тому розраховуйте тільки на зупинки. Якщо трапилася якась ситуація, що Вам потрібно вийти – підійдіть до водіям, і вони постараються Вам допомогти.

5) В процесі переїзду Вам будуть запропоновані до перегляду фільми. Найчастіше це вітчизняні фільми, такі як: «Діамантова рука», «Операція И» і т. п. Зазвичай їх показують увечері, таким чином Ви зможете розважити себе в дорозі.

6) Після 22-00 фільми вимикаються (або переключаються на мінімальну гучність) і багато пасажирів засинають. Ми просимо Вас дотримуватися тиші в автобусі.

7) Як Ви розумієте, автобусний транспорт дуже залежить від погодних, дорожніх та інших умов. Тому водіям дуже не подобається, коли їх часто запитують про час прибуття. Повірте, вони теж зацікавлені в тому, щоб привезти Вас до місця прибуття як можна швидше і безпечніше…

На час подорожі автобус стане Вашим «будинком», тому потрібно вести себе таким же чином і тоді, відчуття «як у себе вдома» не змусить себе довго чекати:)