Комитет по благоустройству

ОТРИМАЙ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРОПУСК НА 2018 РІК!
на рух вантажних транспортних засобів,
дозволена максимальна маса яких
перевищує 8 тонн
цілодобовий або денної
на 2018 р.
без обмежень руху по районах міста
діє в межах територій, межі якої зазначено в додатку № 2 до постанови Уряду Санкт-Петербурга від 27.03.2012 № 272
остерігайтеся підробок — приклад річного пропуску на фактичний та календарний термін
Постанова Уряду Санкт-Петербурга від 27.03.2012 №272: Про порядок здійснення тимчасові обмеження або припинення руху транспортних засобів автомобільними дорогами регіонального значення в Санкт-Петербурзі. У нас комитет по благоустройству. НАВІЩО ПОТРІБЕН ВАНТАЖНИЙ ПРОПУСК
що це таке? кому потрібно? які бувають види?
Згідно з Постановою Уряду Санкт-Петербурга №272 для руху по території міста, обмеженої КАД, вантажним транспортним засобам і спецтехніці з дозволеною максимальною масою понад 8 тонн (по ПТС) потрібно Пропуск. Зверніть увагу, що сама кільцева автодорога не входить в зону дії пропуску. При цьому ряд вулиць виділено в так званий каркас(відмічені зеленим кольором на карті), для проїзду по якому пропуск не потрібно.
Видачею пропусків займається Комітет з благоустрою Санкт-Петербурга, а саме структурний підрозділ — Центр комплексного благоустрою (ЦКЛ).
Пропуску бувають разові (терміном до 5 днів) та строкові (до року), при цьому фізичні особи (за винятком ІП) можуть отримати тільки разові перепустки. Також існує підрозділ на час дії пропуску — нічні, денні і цілодобові.
При стандартному зверненні до Комітету з Благоустрою, для вантажівок погоджується лише рух за маршрутом. При цьому для всіх вантажних транспортних засобів забороняється проїзд: Арсенальна набережна, Виборзька набережна, Московський проспект, Великий Сампсониевский проспект, Приморський проспект, Приморське шосе, Пироговська набережна, Ушаковскіх набережна, проспект Страйків, Трамвайний проспект, Невський проспект, Кам’яноострівський проспект, Великий проспект В. О., Великий проспект П. С., вулиця Професора Попова, Смольная набережна, набережна Робесп’єра, набережна Кутузова, Палацова набережна, Вознесенський проспект, вулиця Зайцева, вулиця Двинська (від вул. Виндавской до вул. Шотландської з 23:00 до 07:00), проїзд без назви від Запорізької вул. пр. до Дев’ятого Січня, вулиця Криленко (від ін. Більшовиків до вул. Житловий), Кудровскій проїзд, вулиця Кржижановського (від Російського пр. до вул. Латиських стрільців) — частина цих вулиць у вантажних пропусках можливо узгодити до проїзду, уточнюйте по телефону.