Коврики 27 хабаровск

Багатьом власникам автотранспортних засобів буває досить складно підібрати собі салон зручні килимки з причин нещільного прилягання, не до кінця продуманої конструкції і не невластивому дизайну. Наша компанія пропонує купити килимки для автомобіля виробника Koonka. Вироби цієї компанії відрізняються не тільки високою якістю, міцністю і надійністю, але і чудовими дизайнерськими рішеннями і забарвленнями. У нас коврики 27 хабаровск.

Якщо вам необхідно дотримувати чистоту у вашому автомобілі, варто звернутися в наш магазин, де ви зможете придбати автомобільні килимки 3D Koonka, які дозволять зберегти ідеальну чистоту в салоні. Замовити килимки можна, навіть не виходячи з дому — у нас передбачена доставка в будь-яку точку Росії.

Чистота і комфорт в салоні вашого автомобіля — це один з важливих факторів, що робить вашу поїздку приємною. Людина в середньому проводить близько 3 годин в день в салоні свого автомобіля, і перебуває в чистому і красивому салоні набагато приємніше. Автомобільні килимки 3d — це друга шкіра підлоги вашого салону.

Ризиків забруднити салон автомобіля досить багато: це пролита кава, брудні підошви взуття в дощову погоду, шерсть домашніх тварин, дитячий пластилін, харчування, і багато інших чинників. Ворс автомобіля чутливий до забруднень і досить важко очищається.

Вирішенням такої проблеми може стати хімчистка, але це затратно по часу і грошей, а також необоротно змінює структуру автомобільного ворсу.

Деякі пилососять свій салон регулярно. Хороша практика, але пилосос справляється далеко не з усіма забрудненнями.

Є ще одне рішення, унікальне в своїй простоті і доступності кожному власникові автомобіля. При цьому не вимагає ніяких витрат часу і сил. Замість того, щоб регулярно чистити салон свого автомобіля засобами, які все одно з часом змінять зовнішній вигляд покриттів, можна просто купити автомобільний 3d килимок, зроблений з високоякісного поліуретану, покритий шкірою PU (високоякісний шкірозамінник, стійкий до впливу вологи, сонця і перепадів температур).