Крафт бумага купить Киев

Крафт папір широко використовується в якості оформляє матеріалу для подарунків і сувенірів, а також як пакувальний матеріал для товарів промисловості. Основними критеріями при виборі саме цього матеріалу в якості упаковки, виступають його дешева ціна і міцність. Папір пакувальна крафт, відмінно виглядає при упаковці виробів ручної роботи (hand made). Упаковка в крафт папір в Україні набирає все більшу популярність, що відповідає світовим тенденціям. Ми пропонуємо крафт бумага купить Киев.

Купити крафт папір в Україні, оптом і в роздріб
WondePpack – інтернет магазин подарункової упаковки, пропонує Вам широкий асортимент листової крафт-паперу, для оформлення подарунків, сувенірів, упаковки посилок і бандеролей. Купити крафт-папір, за найкращою ціною в Києві з доставкою по Україні, оформивши замовлення у нас на сайті або замовивши товар за телефоном +38 (050) 453-70-17. Про те, як повинна виглядати подарункова упаковка, фахівці нашої компанії знають всі. А головне, вони чудово вміють конструювати нові моделі і розробляти технологічні процеси їх виготовлення. Саме тому до нас звертаються, якщо потрібно купити нестандартну упаковку, або реалізувати оригінальну ідею. Також наші клієнти мають унікальну можливість стати співавторами вироби, надавши свої власні ескізи для розрахунку та проектування конструкції.

Ми впевнені, що різноманітність матеріалів, з яких робиться святкова упаковка в Україні, можна розширювати. А поруч з самою свіжою моделлю в нашому каталозі завжди знайдеться місце для наступної новинки. За рахунок постійної роботи над дизайном і оформленням нових виробів ми задовольняємо все більш широке коло запитів покупців.

Оптовим покупцям рекомендуємо перед оформленням чергового замовлення поцікавитися новинками каталогу. Кожна нова подарункова коробка або елемент декору можуть виявитися дуже актуальним доповненням до звичайного списку замовлених виробів.