Круизы на норвежские фьорды

Круїзи на Норвезькі Фіорди – це чудова можливість відпочити з максимальним комфортом і зануритися в світ первозданної природи. Ні в одній точці земної кулі ви не знайдете таких високих гір, прозорих водоспадів і величних лісів. Фіорди з’явилися мільйони років тому, як наслідок змішування тектонічних плит земної кори. Свій остаточний вигляд вони придбали після того, як льодовики пробивали себе дорогу до моря. В результаті всіх цих природних подій утворилися ці унікальні об’єкти. І завдяки цьому сьогодні ви маєте ексклюзивну можливість здійснити круїз по фіордах. Місцеві жителі вважають, що кожен фіорд володіє власним характером. Здійснюючи круїзи в Норвегію, ви напевно почуєте безліч цікавих історій про тролів та інших казкових персонажів. Поринаючи в чарівну атмосферу цієї країни, починаєш вірити в усі ці чудеса. У нас найкращі круизы на норвежские фьорды.

Круїзи в Норвегію зазвичай починаються в німецькому порту Кіль або в столиці Данії – Копенгагені. Круїзний лайнер здійснює заходи в кілька норвезьких і німецьких портів, а також в головне місто Норвегії — Осло. Пропоновані наземні екскурсії приємно урізноманітнюють морську подорож. Прекрасні портові рибні ресторанчики і північний колорит нікого не залишать байдужими. Безліч сувенірних крамниць дозволять придбати приємні дрібниці, що нагадують про круїз по фіордах. Повернувшись з берега на круїзний лайнер MSC Musica або Celebrity Eclipse, ви знову поринаєте в атмосферу комфорту і затишку.

Круїзи на Норвезькі Фіорди здійснюються сучасними судами, відповідають всім світовим стандартам морської безпеки і комфорту. Ви самостійно обираєте каюту, в залежності від ваших уявлень про комфорт і місце розташування на круїзному лайнері. Високопрофесійний персонал надасть вам все необхідне для повноцінного відпочинку. Ваші кулінарні пристрасті задовольнять ресторани на будь-який смак. На борту судна розташовані ресторани, що пропонують європейську кухню, японський ресторан і безліч барів. Басейни, спа-салони, тренажерні зали все це дозволить не тільки відпочити під час круїзу, але і подбати про своє здоров’я. Для любителів розважитися працюють казино, танцювальні клуби і театри. Ви завжди знайдете на круїзному лайнері місце, де весело проведете час, виходячи з ваших запитів. Круїз по Північному морю залишить незабутні враження і додасть вам нові сили.