Крышка биде для унитаза

У наш час люди все частіше хочуть придбати електронну кришку біде для унітазу. Найбільшу популярність пристрій заслужило в країнах Азії, особливо в Японії. Багато співвітчизників, побувавши за кордоном і «познайомившись» в готельних номерах з розумною електронікою привозять такі гаджети собі додому. Зараз кришка для унітазу з функцією біде представлена і в РФ. Більшість відомих виробників адаптувалися під російський ринок — написи виконані російською мовою, кнопки інтуїтивно зрозумілі користувачеві. Є докладна інструкція, з повним описом кожної опції. Придбати розумний девайс може кожен. Необхідно лише вибрати те сидіння, яке підходить під Ваші потреби. Також слід визначитися з розмірами, щоб дует виглядав гармонійно. Менеджери інтернет-магазину готові допомогти на будь-якому етапі вибору. На сайті є комплекти – вже перевірені варіанти, які відмінно поєднуються. Можна підібрати модель під Ваші параметри або порекомендувати сумісну марку. Потрібно зробити заміри – відстань від центру кріплень до бачка (стіни) і до зовнішнього краю, а також довжину між центрами кріплень. Необхідні параметри схематично вказані на сайті. У розкривному списку виберіть відповідний варіант і фільтр видасть всі моделі кришок біде підходять за розмірами. У нас крышка биде для унитаза.

Всі електронні кришки біде включають безліч функцій, і в першу чергу варто визначитися, що з набору опцій потрібно Вам. Якщо є маленькі діти -більше підійде модель з «Дитячим режимом» — будуть функціонувати тільки середні тиск і температура води, що не дозволить завдати шкоди ніжній шкірі. Для великої родини краще вибрати проточний водонагрівач, щоб не чекати нагрівання резервуара. Зверніть увагу на пульт управління – комусь зручніше користуватися дистанційним, тримаючи його в руках, а після використання вставити в утримувач, закріплений на стіні або в будь-якому доступному місці.

Заздалегідь подбайте про електричної розетки в санвузлі. Додаткове з’єднання з водопроводом не потрібно, вода надходить від наявного підключення.Все, що потрібно для монтажу (встановлення) входить у комплектацію – схема,гнучка підводка, перехідник, фільтр і т. д. Складання рекомендується довіряти кваліфікованим фахівцям, щоб уникнути проблем у подальшому.