Яндекс.Метрика

Купить кленбутерол в украине

Кленбутерол часто використовується атлетами у період сушіння завдяки сильним жиросжигающие властивостями. Познайомтеся з правилами застосування Кленбутерола. Ми пропонуємо купить кленбутерол в украине.

Для атлетів в цьому препараті найбільший інтерес представляють його жиросжигающие властивості. Також останнім часом часто Клен застосовують під час проведення ПКТ. Це пояснюється тим, що препарат ефективно пригнічує виробництво глюкокортикоїдних гормонів, зокрема кортизолу.

ВЛАСТИВОСТІ CLENBUTEROL (ХЛОР) BALKAN
Препарат належить до групи симпатоміметиків і здатний стимулювати адренорецептори типу бета-2. Саме цим пояснюється жиросжигающая активність препарату. Зауважимо, що Кленбутерол не має стероїдної природою і може вважатися безпечним засобом для сушіння. Йому не властиві естрогенна, прогестагенная і андрогенна активність.

Крім цього Кленбутерол стимулює роботу нервової системи, що також позитивно впливає на процеси ліполізу. Ми вже згадали і про придушення виробництва кортизолу. Цей факт говорить про наявність у Клена антикатаболічні властивості, які виражені досить сильно. В результаті все частіше спортсмени використовують його під час відновлювальної терапії після анаболічних курсів. Таким чином, якщо ви хочете провести потужний і головне безпечний курс сушіння. Можете сміливо Clenbuterol купити. Препарат можуть використовувати не тільки чоловіки, але і спортсменки.

ПРАВИЛА ЗАСТОСУВАННЯ CLENBUTEROL (ХЛОР) BALKAN В СПОРТІ
Сьогодні Клен як жиросжигателя активно використовується не тільки бодібілдерами. Препарат часто приймають прихильники фітнесу, бажають позбутися зайвого жиру. Також популярний він і серед артистів, яким необхідно постійно підтримувати хорошу форму. Соло препарат можна використовувати не більше двох тижнів.

Це пояснюється тим, що рецептори швидко звикають до нього і втрачають чутливість. Для продовження курсів необхідно використовувати Кленбутерол спільно з Кетотифеном. У такій ситуації тривалість циклу може становити один місяць. Цілком очевидно, що це позитивно впливає і на результативність курсу.

Максимальна добова доза становить для чоловіків 100-120 мікрограмів, а для жінок – 80-100 мікрограмів. Перевищувати зазначені значення не можна. Хоча препарат і вважається безпечним, але передозування збільшує ризик розвитку побічної дії. Крім цього більш високі дози не сприяють збільшенню результативності проведеного курсу.

Починайте приймати Клен у кількості 20 мікрограм, щоденно підвищуючи дозу. В результаті до п’ятого чи шостого дня циклу вона повинна скласти необхідну. У цей момент починайте приймати Кетотифен. Одноразова доза препарату становить 1 мг. Причому вживати його необхідно після кожного прийому Кленбутерола. Для посилення жиросжигающих властивостей, препарат можна використовувати спільно з йохимбином. Вигідно Clenbuterol замовити можна в нашому магазині спортивної фармакології.