Агромаш

Львівагромашпроект — одна з провідних компаній-виробників техніки та обладнання для захисту рослин на теренах Східної Європи.
Постійний рівень розвитку сільського господарства та високотехнологічний прогрес надихає нас на створення нової потужної, якісної та інноваційної техніки. Дополнительно на
http://lvivagromash.com/
Використовуючи багаторічний досвід конструювання машин для захисту рослин, підприємство розробило та налагодило виробництво цілого ряду продуктів, які відповідають вимогам та потребам сучасних сільгоспвиробників різних масштабів.

Для створення техніки з найвищим рівнем якості, наша компанія використовує комплектуючі провідних світових виробників

1. 20% компенсація надається за придбання техніки, яка входить у затверджений Перелік української техніки та обладнання для АПК, їх виробників та дилерів. Перелік включає 40 українських заводів-виробників – це майже 800 одиниць техніки та обладнання.

Перелік затверджено міжвідомчою комісією, до складу якої входять фахівці МЕРТ, Мінагрополітики, Національного комітету з промислового розвитку, керівники галузевих наукових установ, підприємств українського машинобудування для АПК та представники громадських організацій. 2. Техніка, на яку розповсюджується дія програми, має буде придбана після 15 березня 2017 року (відповідно до дії постанови №130). 3. Купівля та отримання компенсації техніки здійснюється через державні банки. 4. Учасник програми (сільгоспвиробник) не повинен бути банкрутом/ не перебуває на стадії ліквідації/ не має справи про банкрутство/не має прострочену більше ніж 6 місяців заборгованість перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування, що підтверджується відповідними органами ДФС. У разі встановлення контролюючими органами факту незаконного отримання бюджетних коштів такі кошти протягом місяця повертаються до державного бюджету. 5. Техніка та обладнання, придбані з частковою компенсацією вартості, протягом трьох років не підлягають відчуженню та використовуються за призначенням. У разі відчуження такої техніки та обладнання сільськогосподарський товаровиробник повертає отримані бюджетні кошти і позбавляється протягом трьох років права на отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання.

Добавить комментарий