Купить пиломатериал

Пиломатеріали — матеріали, отримані з деревини різних порід.
Пиломатеріали отримують в результаті поздовжнього розпилювання колод, а також поздовжнього і поперечного ділення отриманих частин. Пиломатеріали зазвичай виробляють на лісопильних підприємствах,
Основними параметрами при виборі будівельних пиломатеріалів залишаються їх тип, порода деревини, розміри і якість обробки. Від цих параметрів залежить зовнішній вигляд, вартість.
Існує 4 сорти пиломатеріалів:
• Перший сорт — це найякісніші на ринку пиломатеріали. Їх використовують при укладанні стелі та підлоги, стін, при виготовленні віконної рами. Цей сорт матеріалів використовується або цілком, або додатково ділиться на окремі невеликі заготовки.
• Другий сорт — також можуть використовувати цілком, або ділити на заготовки. Застосовують при менш відповідальних роботах в будівництві. Можуть використовуватися при обшивці стін, виготовленні майданчиків, настилі статі.
• Третій сорт — використовується, в основному, в будівництві при виготовленні різних деталей, які не несуть на собі велике навантаження.
• Четвертий сорт — найнижчий сорт деревини. Використовується при виготовленні заготовок і деталей, які не несуть на собі велике навантаження. Зазвичай застосовується при виготовленні дощок для ящиків та іншої тари. Пиломатеріали, укладають в штабель.
Пиломатеріали використовуються в різних галузях виробництва. А також для приватних робіт.У нас Ви зможите купити пиломатеріали по найкращій ціні
купить пиломатериал